Armáda lupičů (2021)

Solidní lupičská zábava, která je potřeba nebrat vážně a prostě si jen užívat toho co se tam zrovna děje. Matthias Schweighöfer to zvládá na jedničku jako herec a Nathalie Emmanuel je prostě krásně roztomilá v každém záběru. Osobně pro mne byla zombie apokalypsa rušivým elementem a klidně se to mohlo bez toho obejít. Celkově mi z toho vychází velmi solidních 6,5/10

Hypnotic (2021)

Nuda, nuda, šeď, šeď. Jediná pozitivní věc na tomhle filmu je Kate Siegel.

Zámek a klíč - Série 2 (2021) (série)

První série mě bavila o kapánek víc, ale i druhá má silné momenty. Bohužel je tu víc takové té nastavované kaše a furt to na mě působí tak jakoby se tvůrci nemohli rozhodnout, jestli je to pro dětské či starší diváky. Musím ovšem přiznat, že je to moje Guilty pleasure! a na další sérii se určitě podívám. 7/10

Cesta za smířením (2021)

Intenzivní párová terapie pod taktovkou Tommyho Wirkoly, s vytříbenou ústřední hereckou dvojicí a drsný závěrem. Škoda jen, že ten rozjezd je poněkud pomalejší. Jinak ovšem skvělý zábavný film u kterého zamrzí, že ho Netflix nějak moc nepropaguje, ale osobně doufám, že si fanoušky najde. 7,5/10

Co kdyby...? (2021) (seriál)

Po prvním dílu jsem cítil zklamání, jenže tvůrci to měli krásně promyšlené a ve finále to vše do sebe parádně zapadne. Solidní zkrácení čekání na nové Marvel filmy. 8/10

Máš někoho doma (2021)

Škoda hluchých míst, jinak spíše podprůměrný slasher. 4/10

Půlnoční mše (2021) (seriál)

Opět skvělý Flanagan, parádní rozbor víry (dialogy na výbornou) zakončený krvavým chaosem na odlehlém ostrově. Výborní herci v čele s "Bev", kterou řadím k největším mrchám pod sluncem. Chápu že pro někoho můžou být dialogy o víře nesnesitelné, ale zde mají smysl. Prostě parádní práce. A já opět vynechám nedělní mši, jako to dělám už 30 let. :) 8/10

Vpád (2021)

Špatné, stokrát viděné. Pusťte si radši Spoušť ( 2021) tam je alespoň zajímavý zvrat a po 15 minutách netušíte jak to celé dopadne. Což o Vpádu říct nedá.