Katla (2021) (seriál)

Zajímavý nápad, skvělá lokace ... Jenže všechno jde do háje cca po 4 dílech, kdy se to změní v Islandskou telenovelu. Takhle zahodit mystery potenciál seriálu se jen tak nevidí 4/10

Armáda mrtvých (2021)

Akční hloupé zombie béčko s přepálenou stopáží a divnou rozmazanou kamerou. Pár momentů je sice fajn, ale od frajera co natočil Úsvit mrtvých jsem čekal něco o level jinde. 5/10

Zvrácená (2021)

Nejvíc mě vyděsila ta kvalita CGI, to se fakt nepovedlo.

Villains (2019)

Příjemný filmík se skvělým obsazením.

Seance (2021)

Holčičí thriller, horor určitě ne ... Velká nuda a ztráta času.

Spirála strachu: Saw pokračuje (2021)

Nový restart Saw série se moc nepovedl. Můj názor je, že by to tomu škodí právě to, že se to označuje za "další Saw díl". Film jako detektivka je ucházející, pasti vraha solidní, vraha uhádnete v půlce filmu a závěrečná pointa vlažná. Největší průšvih je ovšem Chris Rock v hlavní roli a minimum prostoru pro Samuela L. Jacksona. 4/10

Castlevania - Season 4 (2021) (série)

Úžasné vyvrcholení příběhu a napravení reputace po slabší 3.sérii.

Kyslík (2021)

Alex Ája opět zarobil solidní žánrovku a já jsem velmi spokojen. Víc říkat nebudu, protože nechci spoilerovat. A ta hudba to je masterpiece. 7/10

Co jsme viděli, co jsme slyšeli (2021)

Zbytečně zdlouhavé mdlé mystery drama, které mi dost připomnělo film "Pod povrchem". Hororem bych to určitě neoznačoval. Amanda Seyfried je tu v pohodě, větší problém jsem měl s manželem, který je otravný, vlezlý a nesympatický. Určitě to není nějaký průšvih, ale nefunguje to v žádné rovině, na horor málo strašidelné, na drama málo emocionální a na thriller málo napínavé. Film tak možná víc ocení ženy. 4/10

Tom Clancy: Bez výčitek (2021)

Obsazení skvělé, jméno režiséra solidní, ale výsledek podprůměrný a v některých pasážích vyloženě nudný. Přirovnal bych to k situaci, kdy jdete do luxusní restaurace, kde vaří známý šéfkuchař, objednáte si luxusní steak a ve výsledku vám přinesou gothaj s cibulí. 4/10