Psycho Goreman (2020)

Taková drsnější verze "Power rangers" s tak moc nesympatickou a otravnou holčinou v hlavní roli, že je vedle ní i sousedovic uřvané cikáně, zlatíčko. Každopádně od režiséra "The Void" jsem čekal lepší výsledek. 5/10

Pach krve (2021)

Největší mínus filmu je vlastně jeho název, který je zavádějící. Mutanty prostě nečekejte. Kdyby to k nám dorazilo pod názvem "Nesympatická skupina teenagerů vs. Les" bylo by to vlastně v pohodě. Námět je totiž dost zajímavý a jiný, natočené je to pěkně a úplný závěr mě vyloženě potěšil. Proto je škoda již zmíněných nesympatických postav, kterým jsem prostě nefandil, až tedy na hlavní hrdinku. Průšvih se nekoná, naopak třeba scéna "Útěk přes temnotu" je přímo dokonalá. Solidních 6/10

Pokoj 205 (2007)

Nudné, až uspávací. Kdyby alespoň ty scény s duchem za něco stály, jenže jsou sestříhaný v tak epileptickém režimu, že to snad nemůže ani nikoho vyděsit.

Červená tečka (2021)

Svižná severská thrillerová jednohubka. Čekal jsem "jednoduché" nahánění napříč lesy, což zde po většinu času je, ale jako nadstavba je zde krvavé finále a v neposlední řadě i sociální přesah. Silné tři hvězdičky. 6/10

Morke (2005)

Dobrý námět, chladná severská atmosféra, výborní herci. Jedinou výtku bych měl v chování hlavního hrdiny, v některých případech divné či nelogické ( viz. jeho chování na svatbě).Nechápu jak mi to mohlo takovou dobu unikat, ale děkuji Netflixu, že mi to hodil přímo pod nos. 7/10

Pod bodem mrazu (2021)

První půlka je skvělá, až do doby než útočník řekne kdo je jeho cílem, klidně si to mohli tvůrci nechat až do závěru. A to přehlížím některé nelogické věci v chování postav. Každopádně průměrné 3* aka 6/10

Čističi vesmíru (2021)

Korejští Strážci galaxie mixnutý s Elysium či Firefly, skvělé efekty a sympatická posádka jsou hlavní klady filmu. Bohužel pak je tu nešvar korejské kinematografie a to, že je film 136 minut dlouhý a nechybí tu dojemné momenty. Pokud stejně jako já tohle překousnete, užijete si solidní vesmírné dobrodružství. 7/10

Za čárou (2021)

Hodinu a dvacet minut je to nudný akční film bez akce s velmi nesympatickou ústřední dvojcí. Těch zbylých dvacet minut je to nudný akční film s akcí, kterou už si viděl v traileru s velmi nesympatickou ústřední dvojcí a se závěrem, který mi nedával smysl. Klasický netflixovsky sci-fi pod/průměr. 3/10

Svatá Maud (2019)

Velmi, velmi, velmi pomalá sonda do hlubin duše, velmi, velmi, velmi věřící ošetřovatelky. Závěr velmi intenzivní, bohužel než se tam člověk prokouše, musí přežít tu hodinu nudy. 4/10