Stovky bobrů (2022)

Zábavné, originální, překypující šílenými nápady, je v tom vidět radost z filmařiny a že za málo peněz, lze pořád natočit hodně (bobří) muziky. Hrozně jsem chtěl dát 5*, jenže je tam toho ke konci tolik, že už ani já jsem to prostě nedával. Jako hodinový filmeček by to byl masterpiece, takhle to prostě je zbytečně dlouhý a na konci šílený až moc, ale i tak 8/10 a je to pecka :)

Fallout (2024) (seriál)

Hry jsem nehrál, ale seriál je má nová závislost. Skvělá práce Amazonu. 9/10

Out of Darkness (2022)

Krásně nasnímaný velmi solidní survival, scény v lese skvěle napínavé a v závěru se dostaví i morální přesah. Jelikož se jedná o debut a někteří místní "recenzenti" jsou svým hodnocením úplně mimo, nelze jinak než jít s hodnocením výš. 7/10

Sestra Smrt (2023)

Závěr sice potěšil, jinak se to, ale hrozně táhne a až na snové sekvence se vlastně nic moc neděje. Od Paco Plazy (stále) očekávám lepší zářezy, ale začínám si myslet, že REC byl vrchol. 4/10

Pád domu Usherů (2023) (seriál)

Mike Flanagan se s Netflixem loučí ve velkém stylu a představuje současné generaci dílo Edgara Allana Poea. Není to sice dokonalé obzvlášť rozjezd, ale s přibývající díly je to lepší a lepší a hlavně parádně uzavřené. Carla Gugino dokazuje, že je skvělá herečka a sekundují ji i ostatní. Skvělá záležitost. 8/10

Ahsoka - Část 8: Jedi, čarodějnice a vojevůdce (2023) (epizoda)

Čekal jsem od finále více? Ano, čekal. Nakonec ovšem převládá spokojenost a hlavně natěšenost na pokračování. A k poslednímu dílu: nemůžu si pomoci, ale pohyby Rosario Dawson s meči, jsou prostě takové pomalé, ale to je asi můj problém.

Ještěr (2023)

Parádně obsazená, solidně napsaná, ale zdlouhavá a utahaná detektivka. 6/10