Godzilla vs. Kong (2021)

Guilty plesure! Když jsou na plátně lidští herci, tak je to hloupé peklo, jenže jakmile se objeví Kong nebo Godzilla (a nejlépe oba naráz), tak je to vizuální paráda do které Wingard vložil své originální nápady.

Chaos (2021)

Dle mého by tvůrci udělali lépe, kdyby pojali Chaos Walking jako seriál a mohli lépe vysvětlit a ukázat jak Nový svět funguje. Protože film je výborně obsazená nuda! Kde není akce a dějí se tam věci, které nikdo nevysvětlí. A to že tam po lese běhá Spiderman, Rey a nahání je Hanibal, mi ani k průměrné spokojenosti opravdu nestačí. TV film, který vidět v kině, tak odcházím vyloženě nás*án. 3/10. Jediné co by mě zajímalo, jak ten film musel vypadat před přetáčkama.

Princezna zakletá v čase (2020)

Princezna zakletá (Na hraně zítřka na Hromnice v Palm Springs) v čase je vlastně variace na Pyšnou princeznu s prvky fantasy se sci-fi zápletkou. Neskutečné plus má pohádka v obsazení hlavních hereček, jelikož Simona Zmrzlá (miluji od Hastrmana), Eliška Křenková (miluji od Rafťáků) a Natalia Germani (miluji od teď) jsou opravdu krásné :) Prostě solidní česká pohádka, která sice Anďěla Páně nedorovná, vyrovná se Norským Cestám za králem Trollů či živou vodou, ale pohádky typu Řachanda, Když draka bolí hlava či Kouzelník Žito si s přehledem namaže na chleba. 7/10

Liga spravedlnosti Zacka Snydera (2021)

Klidně to mohlo mít jen 3 hodiny a klidně to asi nemuselo ani vzniknout. Zmizel humor, přibyl tmavší filtr, pár postav navíc a obrovské množství zpomalovaček a digibordelu. A i v téhle verzi mi Cyborg leze na nervy. Původní JL si už úplně přesně nepamatuji, ale tahle verze je lepší, ale fakt nevím jestli si tohle někdy pustím znovu a stoprocentně vynechám černobílou verzi. Marvel je prostě a jednoduše jinde a Nolanův Batman je úplně jinde. 6/10

Smrtící ticho (2020)

Atraktivní prostředí, skvělá ústřední dvojice herců, vrah co zabíjí vrháním oštěpů a on z toho vyleze standartní thriller, bez špetky něčeho navíc. Na sobotní večer ideální napínák, víc v tom ale nehledej. 6/10

Come True (2020)

Sice pomalé tempo, ale atmosférické, plíživé a výborně vystupňované. Snové sekvence jsou děsivé a zůstanou v mé hlavě asi navždy. Parádní mini-mistrovské dílo. A teď sladké sny ...

Raya a drak (2021)

Standartní Disneyovka, která v sobě nemá žádnou přidanou hodnotu. NÁSLEDUJÍCÍ VĚTY MOHOU OBSAHOVAT DROBNÉ SPOILERY!!! Příběh klasika - zkompletuj rozbitou kouli a zachráníš svět, drak teda dračice ( ať to máme genderově správně) je roztomilá, záporák v podobě zlověstného mraku, ale taky není zrovna nic extra a závěr mi neskutečně připomenul konec prvních Strážců galaxie i ten odstín fialový docela trefili. 6/10

Ví o tobě (2021) (seriál)

Čekal jsem klasický milostný trojúhelník se zhrzenou manželkou, která se bude mstít. Jenže je v tom víc o dost víc a mě potěšilo to sci-fi mystery, které jsem jinde neviděl a oceňuji závěr, který se vyhýbá klišé, které jsem očekával. Takže za mě překvapivé a skvěle zahrané drama se špetkou mysteriózna. 7/10

Jako v bavlnce (2020)

Výborný thriller, kde se to jen hemží bezcitnejma sviněma a největší z nich je Rosamund Pike, která navazuje na svou roli ze Zmizelé a je tu naprosto ďábelsky úžasná. Je to svižné, nápadité a zábavné. 8/10

Monster Hunter (2020)

"To muselo dát práce, přitom taková blbost!" Hloupý film bez špetky nápadu, všechno co se tam objeví jste už viděli jinde a určitě lépe. A ten konec? To bylo v módě v pilotech seriálu, né v kino blockbusterech, ledaže doufá mistr v pokračování a to doufám, že natočí někdo jiný. 3/10 Taky vás štvala ta hudba alá Stranger things, která k tomu vůbec neseděla?