Pomsta s chutí třešní (2021) (seriál)

Zhruba do poloviny série parádní bizarní záležitost se zajímavým obsazením a spoustou divných či děsivých nápadů co baví, jenže závěr seriálu to vše těžce pohřbí až se mi z toho chtělo zvracet ... koťata. První půlka 8/10, druhá půlka 4/10. Suma sumárum 6/10

Spoušť (2021)

Za mě příjemné překvapení a kdybych tu napsal, které filmy mi to připomenulo, tak bych spoileroval. Takže s chutí do toho. 6,5/10

Expedice: Džungle (2021)

Čekal jsem mnohem horší výsledek, přeci jen je to film postavený na aktrakci z Disneylandu. Jenže konečný produkt se skvělou Emily Blunt a s "klasickým" Dwaynem Johnsonem, je solidní barevná dobrodružná jízda, která nikoho neurazí a v pár momentech dokonce i překvapí. 6/10

Rychle a zběsile 9 (2021)

Po deváté se to nepovedlo, nudné a unylé pokračování dobrodružství "rodiny" Torretovic. Jde vidět absence scenáristy Chrise Morgana a Cena opravdu není herec. Vlastně tu nejsou žádné nové nápady a hlavně vše co by se dalo označit za zábavné jste viděli už v trailerech. Začínám si myslet, že je série F&F vyvrakována ... Snad mě díl 10 vyvede z omylu. 4/10

Krvavě rudé nebe (2021)

Skvělý akční KRVAVÝ horor, který ani chvilku nenudí a zároveň nezapomíná ani na dojemné momenty (matka/syn). Nic převratného, ale zábava na víkendový večer je to NAPROSTO parádní! 7,5/10

Osmá noc (2021)

Bezmála dvouhodinová nuda s minimem hororových scén. Zklamaní. 3/10

Válka zítřka (2021)

Po nemastných/neslaných upoutávkách jsem se bál průšvihu. Jenže TheTW je parádní akční sci-fi, které se sice inspiruje u filmů jako "Na hraně zítřka, Hvězdná pěchota, Vetřelci či dokonce Věc", ale žádná doslovná vykrádačka to není. Dvě hodiny utekly jako voda, nuda se nedostavila a dokonce některé momenty jsou naprosto parádní. Výsledek: solidních 7/10

Tiché místo: Část II (2020)

RE_CY_KLA_CE ! To co fungovalo v jedničce, funguje i ve dvojce, jenže největší problém je v tom, že se to absolutně nikam neposune. Má to parádní momenty ( molo) a Krasinski umí skvěle budovat napětí, jenže to v celku jede jen na volnoběh a když se objeví závěrečné titulky, tak si řeknete: "aha, to je všechno?" 6/10