Venom (2018)

Podle zdejších komentářů jsem měl trochu obavu, ale zbytečnou. Je to klasický Marvel, který neurazí. Prostě odpočinkový výplach. Viděno v kině ve 3D s dabingem. 4*

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

Cesta spravedlivého, ze všech stran, lemována jest, nespravedlností, sobectvím a tyranií lidské zloby. Požehnán buď ten, kdo ve jménu lásky a dobré vůle, vyvede slabé z údolí temnoty, neb ten, jest skutečným pastýřem a spasitelem zbloudilých dětí. A já srazím k zemi mocným trestem a divokým hněvem všechny, kdo se pokusí otrávit a zničit mé bratry. A když uvalím svou mstu na tebe, seznáš, že jméno mé je Bůh.

Solo: Star Wars Story (2018)

Stěží 3*, spíš 2/5*. Ale každopádně o úroveň lepší, než ta nebetyčná sračka Rough one.

Mrakodrap (2018)

Výborná komedie...

Gnaw (2008) odpad!

Ježíši Kriste, co to bylo za vypatlané lopaty...? Všem, bez vyjímky, jsem přál pomalou a bolestivou smrt. Totální hovno o hovně. Horor to nevidělo ani z rychlíku a jediné co bylo, " komedie", bylo, jak jsou všichni tupí, jak vagón bruslí. Děs.

211: Volání o pomoc (2018)

Úplně v pohodě B. Nechápu to podprůměrné hodnocení. Jestli chcete vypnout a 86 minut se bavit, klidně do toho... A na ty dementy tady se klidně vyserte.