Pavouci (2013)

No jelikož pár sklípkanů sám doma chovám, tak mě zarazilo, že autoři se netrápili se zjištěním si základních faktů, které by zjistili na jakékoliv základní škole. Takže se ve filmu dovídáme, že pavouci jsou hmyz, že loví pomocí zvuku, že kladou vajíčka do lidí nebo že mají královnu. Samotní pavouci jsou potom mix sklípkana, solifugy a snad i kundlanky s vysmátou tlamičkou plnou ostrých zubů ve dvou řadách namísto chelicer, kteří se pohybují naprosto uměle jako nějaká hračka. Zase je fakt, že byli geneticky smíchaní s nějakým mimozemským druhem. No aspoň pobavil happyend ;) s pavoukem co nezvládnou poškodit, tanky, vrtulníky s gattlingem si nakonec poradí výpravčí vlaků :D

Žízeň (2009)

Neskutečně vražedně dlouhá stopáž filmu, který ač to má v popisku není vtipný ani násilný nebo strašidelný a v žádném případě to není fantasy. Do popisku by se víc než co jiného hodilo romantické drama. Několik scén ušlo, ale jako celek je to naprosté zklamání...

Devil May Cry (2007) (seriál)

Snad poprvé se setkávám s animé, které nemá žádný příběh respektive příběh tvoří první a poslední dvě episody ;) Zbytek dílů je jeden jako druhý skoro to až připomíná fillery.

Deadman Wonderland (2011) (seriál)

Sice zajímavý nápad, ale s každým dalším dílem to spíš upadá... Souboje netojí za nic. Co mě trochu, zaráží tak celá serie není nijak ukončena a zastaví se to jakoby v půlce.

Smrt přichází v bílém (2003)

Nezajímavé, nudné a rozhodně ne děsivé jak to tady spousta lidí nálepkuje. Pointa, kterou už jste určitě viděli někde jinde tomu taky nepřidá.J ednu hvězdčiku aspon za hercké výkony. Přeložit Dead End jako Smrt přichází v bílém... tady byl asi někdo pořádně sjetej při překladu co ? Což mě přivádí k myšlence co tam dělala ta žena v bílém ? Vzhledem k závěru postrádám jakýkoliv smysl existence této postavy.

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Jednu hvězdčiku pouze za úvodní scénu ala Team America. Zbytek "filmu" jsou jenom špatně sestříháné akčí cény ( ani ty ační scény nestojí za nic) bez jakéhokoliv děje napasanové na "příběh" dáli se tomu tak říkat. Jako třešnička na hovnu tu působí Chuck Norris. Prohodí jeden dva vtípky, usmívá se jak zhulenej, k tomu mu zahraje indiánská znělka a stopáž jeho scén je, kratší než reklama na Total Gym.

Falling Skies (2011) (seriál)

Připádá mi, že seriál okopíroval snad všechny scifi filmy a seriály. Hlavně si nejde nevšimnout poměrně silné inspirace z Battlestar Galactica. Postavy tupé, amatérsky hrané, dialogy rovněž za nic nestojí. Je to jednoduchý předvídatelný, konzumní scifi seriál, ale dívat se na to dá.

Metachaos (2011)

Krásné, nechal jsem se tím pohltit a unášet až do finálního vyvrcholení. Úchvatná změt výjevů lidské civilizace a podtržená perfektně padnoucí hudební kulisou.