Gamer (2009)

Myšlenka filmu není špatná i když originality moc nepobrala. Postupně upadá nasazené tempo až k dle mě sprasenému konci. Určitě bych tu uvítal více ponurou, dekadentní a fetišistickou atmosféru a scény viz tlusťoch, potom by to mělo uplně jiné grády.

Avengers (2012)

Dílčí filmy kromě Ironmana nebyli nic moc a tady je to vše slátané dohromady. Jednoduchá akční podívaná, která nenadchne ani neurazí.

Bleach (2004) (seriál)

Plné filerů, které rovnou přeskočte. Hodnocení je složitější.Úvod asi prvních 100 dílů (osvobozování Kuchiki) je naprostej průser a nedá se na to skoro dívat. Grády to dostane až při boji s espadou a náhle zase kvalita spadne po poražení Aizena, kdy Ichigo přijde o sílu a začne si ji obnovovat. Kladně hodnotím souboje a symaptické postavy ala Kenpachi Zaraki. Záporně hodnotím neustále zvraty v síle a jejím obnovování, všudypřítomné filery a hlášky, které se opakují snad v každém díle a to "todle ti neodpustím" a "tak už to skončeme".

Loudilové (2009)

Sice přímá kompie teen komedií s žádným novým nápadem, ale pobavilo a aspon se člověk pokochá pohledem na spoustu pěkných bab.

Nestyda (2008)

Mácháček + Babáčková = záruka braku z českých luhů a hájů. Celkově naprosto nekonzistentní a jediné co pobavilo poslední scéna z bordelu.

Brutal Relax (2010)

Pár minutový úžasný splatter, který má jako třešinku na dortu fotky na konci v titulcích. V jednoduchosti je krása ;)

Rôjin to rabudôru: Watashi ga shochô ni natta toki... (2008)

Dva příběhy o vztazích mezi roboty a lidmi, které reprezentují rozdíly mezi mužem a ženou. Pár sexuálních scén kde mě pobavila scéna s nelegálnimi sexuálními modifikacemi služky což vedlo až k ušukání zákazníka a potom scéna zachycující sex detektivky s robotickým psem. Jinak je film poměrně nudný, ale co mě mile překvapilo, že měl i myšlenku což sem absolutně nečkeal. ENG název: Maid-Droid

Grotesque (2009)

Řezničina již od začátku bez zbytečných okolků. Dvě nevinné oběti jsou mučeny pro potěšení mučitele, který chce vidět jejich vůli k životu. Vše se odehrává v jedné místnosti a v zhledem k "příběhu" což je čistě mučení si nelze nevšimnout určité podobnosti se sérií "Guinea Pig". Nástup byl úžasný, kazila ho pouze amatérská kamera. Čeká vás řezání prstů, bradavek, sexuálního zneužití, psychického násilí a další pochutiny. Ke konci přijde scéna se střevy a lítající hlavou což nevím jestli byl záměr nebo to jenom bylo vyhnáno do takové absurdity, ale vážně sem se u toho zasmál. Z jedné strany amatérismus a z druhé strany surové naturalistické násílí pro které každý nebude mít úplně pochopení. A i když film byl založený na mučení a byl celý o mučení tak i přes kratší stopáž tam pro mě bylo té tortury jaksi málo.

Fullmetal Alchemist: Bratrství (2009) (seriál)

Do cca 13. - 15. dílu je to velice zrychlená a lehce pozměněná rekapitulace základní dějové linie první poloviny příběhu původního seriálu. Kdo neviděl původní FMA tak zřejmě bude ochuzen o některé souvislosti. Naopak kdo už ho viděl tak ho akorát potěší, že se dřív dostane k novému respektive původnímu příběhu z mangy. FMA Brotherhood se vyvaroval přehnané infantilnosti, přibyly akční scény a příběh je mnohem chytlavější než uměle vymyšlený z FMA.