Kominského metoda - Série 1 (2018) (série)

Krásných šťavnatých 80%. S Dannym DeVitem je i rakovina prostaty málem radost. Neříkám, že je to dokonalé,ale Arkin, Douglas a spol. prostě hrají jako staří kámoši, kteří se popichují, hádají, nesnášejí,ale stejně tady pro sebe jsou a to jejich škádlení je prostě balzám a radost nejen pohledět. Oddychovka, kdy by mě nenapadlo, že pánové 70 a 80+ mě budou takhle bavit. |:)

Nevinný (2018) (seriál)

Některé okamžiky byly hodně silné. Samotné dva příběhy ze kterých běhá mráz po zádech,....ale to, jak se v Americe tyhle věci, případy řeší, je fakt s podivem. Hodně ponuré, psycho drama, ze kterého mrazí. Chudák Ron.....

Utrpení Gabriela Fernandeze (2020) (seriál)

Gabriel měl smůlu už když se narodil. Milý kluk, který ve svém krátkém životě vytrpěl jako málokdo. Systém na h..... Ten dokument se mi nelíbí, je hodně o žvástech. Amerika je z mého pohledu více a více divná. A Gabriel? Ať je mu zem lehká a já věřím, že je.....

Ten pravý, ta pravá? (2018)

Ono je to taková až moc tlachanda, takže může nudit, přesto mě potěšila ústřední herecká dvojice a některé vtipné okamžiky v polovině filmu.

K jezeru (2019) (seriál)

Už dlouho jsem neviděla takovou kravinu. Výběr herců dobrý a první dvě epizody taky, mělo to šťávu a nápad, ze kterého se mohlo vytěžit a natočit pořádné drama. Jenomže se stal pravý opak a děla se jedna pitomost za druhou, herci, hlavně herečky jenom řvaly(křičely, ječely) a pak drama u roztoužené babušky byl už jen pomyslný hřebík do.....Fakt ne, asi je to jiná mentalita....ale hudba, krajina a krásná ruská zima, to bylo fajn.

Poslední představení (2020) (seriál)

Sport mě vždycky hodně bral. A basket mě na střední moc bavil, později jsem nosila čepici s motivem Chicago Bulls a bylo to zrovna v době jejich největší slávy. :) Na tomto dokumentu se mi velmi líbí to, že se neřeší téměř vůbec osobní život a skandály a přesto je to hodně dívatelné. Od začátku nevím, co si o osobnosti Michaela Jordana mám myslet. Jako sportovci mu fandím, jede přes mrtvoly, jeho popichování a hecování mělo smysl,dosáhl toho, čeho chtěl. Byl profík, dříč a talent.V přáteslké rovině je to složitější, tam jsem s ním hodně na křížku. Bylo vidět, že mu stačilo málo,aby se vyhecoval ještě k lepšímu výkonu, byl hodně ješitný. Prostřihy s komentáři jednotlivých bývalých spoluhráčů jsou skvělé. Někdy až dojemné, jindy vtipné nebo plné domněnek. Scottie Pippen u mě jako člověk vede mnohem více i se svým nesportovním zaškobrtnutím. ...já nosila čepici a můj syn teď nosí stylové "džordny".

Hubieho Halloween (2020)

To je tak ujeté, až mě to baví. Nečekejte nic smysluplného, právě naopak, šílenost a odvaz. Navíc na takovou pakárnu překvapivě skvělé obsazení a jde vidět, že si to všichni užívají......ale jinak moc pěkné městečko s Halloweenskou tradicí.:)

The Haunting - Záhadné sídlo Bly (2020) (série)

První série mě hodně bavila, byla strašidelná,ale příjemným způsobem a všechny postavy a rodinné vztahy mě moc bavily. Z tohoto důvodu jsem chtěla dát dvojce jenom 3 hvězdy, ale kdybych jedničku neviděla, tak bych se rozhodla pro čtyři. A tak jsem se k nim přiklonila, mám ráda vypravěčskou formu. Objevily se zde i postavy minulých epizod,ale nemají s jedničkou nic společného nebo jo? Něteré dialogy byly zbytečné a hloupé, věčně opakující se,ale celkově ta myšlenka byla moc fajn. Tajemné sídlo se prostě povedlo, co mi trošku překáží je jedna věc, která se teď objevuje skoro všude , jsem pro všechno,ale příjde mi to už jako povinnost, a ať si to každý přebere po svém.

Manželská historie (2019)

70%...ono je to krásně zahrané,ale první polovina se v mých očích vleče jako smrad a ani to to překrásné hraní to nezachrání.Od poloviny se mi to začalo líbit, protože se řeší věci, které se asi měly řešit dříve a je to vykresleno moc hezkým způsobem, z mého pohledu se tady děje něco naprotosto zbytečně.

Vychováni vlky (2020) (seriál)

Hodně, jiné a zvláštní a kdyby mě poslední dva díly nezklamaly, určitě dám 120%. Už úvodní znělku bych mohla poslouchat do nekonečna. Nápad, prostředí, myšlenky, herci...Otec, Matka, přežití. Androidi, kteří jsou v zásadě více lídé, než Ti opravdoví. Dětští herci a jejich role...krása. Kulisy. Je tam hodně co k zamyšlení a přemýšlení,ale přesto jsem myslela, že po těch několika śkvělých dílech příjde vyvrcholení, ono přišlo....rozčarování. \moc se mi však Líbila Amanda Collin, její výkon a HLAS, vlastně i otec byl hodně fajn. Travis Fimmel mi připomínal Michala Dlouhého:))) Ty oči jsou prostě psycho...............................