Méďovy vánoce (2022)

Tak max. do 7 let. Je to poměrně utahané a hlavně vykecá kdo nosí dárky!

Loki (2021) (seriál)

Začátek dobrý, později se to zase zvrhne v nastavovaný patos, jen aby se něco točilo a vyrábělo koruny, ale ve finále sranda a celkem to vylepší. Být to možná film, mohlo to stačit, protože několika díly se člověk protrápí.

Santa Claus (1994)

Prostě vánoční rodinná komediální pohoda s kutilem Timem. + krása vidět ten svět, čistě bílý ;)

Vánoční kronika: druhá část (2020)

Oproti milému překvapení, jedničce, je tohle infantilní ptákovina, která mohla skočit skvělě, kdy malá mohla zachránit tátu. Místo toho zůstane multikulti mix, aby byla společnost spokojená.

Vánoční kronika (2018)

Vzhledem k tématu, věřícímu dítěti, vánocům a té nostalgické náladě a pohodě + Kurt... vtipná jízda.

Nech svět světem (2023)

Na začátku několik zajímavých záběrů a nájezdů kamer a symetrií v záběru. Pěkné. Ale tím to hasne. Efekty nehod aut tragikomické, bubanda protivná na ránu, dceruška taky žádná hitparáda výkon. Nelogičnost záběru kdy G.H. nevidí obětí letadla všude kolem atd... celkově až moc ukecané, ale nudně, nikoliv potřebně pro děj.

Muž na laně (2015)

Normálně lepší průměr za tři hvězdy, ale vizuální zpracování mi ke konci dokázal zamotat hlavu, takže 4 pro ty co mají rádi výšky

Mezi živly (2023)

Asi už jsem starý... Situace k zasmání asi 2x nebo 3x, špetka romantiky. Stěží průměr, který bude pro malé děti ještě nudnější, protože je nebude bavit řešit víceméně vztah dvou živlů. Nevyužitý potenciál.

Oppenheimer (2023)

K dokonalosti chyběl lepší soundtrack a minimálně 2 blbé střihy, které praštily do očí. Zajímavý pohled do historie, Murphy excelentní, ostatní herecky výborní. Časově nezávadné, plyne to samo. Na časové skoky vyprávění si člověk rychle zvykne.