Gentlemani (2019)

Chytrý, zamotaný, srandovní, perfektní herci. Velká paráda.

The Gray Man (2022)

No, pár vtipných hlášek, místy dobrý, místy přehnaný, vcelku průměr.

Stranger Things (2016) (seriál)

Nějak nechápu ten hype okolo seriálu. První série se rozjede až někdy kolem 5 dílu a až do konce celkem průměr... druhá a třetí série lepší, zamotanější. Možná bych přidal jednu hvězdu za retro 80. léta a trefenou hudbu. 4.série je skoro jiný seriál, není zlé, ale že by něco bombastického? Nene

Životní trefa (2022)

Asi už jsem toho viděl moc. Ničím nenadchne, ničím nepřekvapí. Vše očekávatelné a předvídatelné. Ba spíš dost hrozná Queen Latifah (přehrává, nesympatická).

Top Gun: Maverick (2022)

Ikdyž je to asi 15-20 let co jsem viděl jedničku a skoro nic jsem si nepamatoval, dokázala na mě tahle dvojka nostalgicky zapůsobit a vzpomněl jsem si. Jak na hudbu, tak některé ikonické scény. Jo, je to klišé, scénář jednoduchý a hlavně trapný, protože se připosranci v téhle vlezdoprdelkovské a hyperkorektní době bojí i pojmenovat hlavního nepřítele. Žádný Rus, Íráčan nebo Číňan, prostě nepřítel. Takže za to body dolů. Nebýt návaznosti na jedničku, Cruise a Kilmera a skutečných záběrů z kokpitu, tak by to byl čistý průměr za ***

Elvis (2022)

Kvalitativně o řád nižší než Bohemian Rhapsody, stejně tak o hvězdu méně. V žánru srovnatelné s Rocketmanem. Místy chytlavé, místy trošku nudnější, dobře zakomponované hity. Celkově i delší stopáž poměrně utekla.

Crown Vic (2019)

Na první šichtu nějak málo práce... bože. Kdyby to bylo roztažené do několika dní a nováček byl trošku sympatický, tak budiž. Ale tady se člověk s herci ani trošku nesblíží a pak to příběhové klišé je nuda.

Notre-Dame v plamenech (2022)

Hlavní role? Hasiči. Žádné příběhy okolo, žádné rodinné drama, žádné románky. Surová hasičina. Dobře sestříhané, autentické záběry. Pyrofilové budou mít radost 😁

Batman (2022)

Tohle ne, to si Batman nezasloužil :( Pohybuje se jako ochrnutý důchodce, bojí se výšek a létání. Jeho potenciál a vybavení bez využití. To tam místo něj mohl být jakýkoliv policajt, nebo soukromé očko. Jediné trošku povedené je ponurá atmosféra Gothamu. Ale u závěrečných scén v aréně a na střeše jsem se už vyloženě smál a chybělo jen vztyčit vlajku USA. Nechte už Batmana bez pokračování, jestli to má jít tímto směrem. Zlatý Nolan a jeho série 🙏

Kokosy na sněhu (1993)

Samozřejmě hodnoceno pohledem 90.let s trochou míry nostalgie, ale furt výborný.