• Pohádka

Underworld (2003)

Myslím, že je to velice odfláknutý film. Nejenže si scénáristé nedali záležet na dialozích, pan režisér se s režírováním moc nezalamoval, páni herci zapomneli, co je to herecký výkon, ale ani ta akce nebyla nic moc. Čekala jsem mnohem víc. A přitom se z toho dalo tolik vytřískat!!! Dala bych dvě hvězdičky ,ale Bill Nighy si za svou krásnou angličtinu- rozuměla jsem ku každičké slovo- zaslouží jednu speciálně pro sebe.

Good bye, Lenin! (2003)

Svou poetikou lidí, kteří jseou ať už sami sebou, nebo tím, co dělají nějakým způsobem "jiní", mi to trošičku připomnělo Amelii, (stejně jako vykrádáním hudby...), ale něco tomu chybělo. Líbilo se mi to , ale hned jsem to vypustila z hlavy. Narozdíl od Amelie to nemělo sílu.

Anna Kareninová (1997)

Já bych evropskou literaturu nedávala amíkům do ruky. Osobně se mě to dotýká!!!

Americký prezident (1995)

Průměr a průměr a ještě jednou průměr, u kterého ráda žehlím košile.

Ally McBealová (1997) (seriál)

Ačkoli pocházím z rodiny s bohatou právnickou tradicí a osobně právu vůbec nerozumím a právníky nemám ráda nejen kvůli jejich specifické profesionální deformaci, na tento seriál jsem se musela dívat. Zkrátka mě bavil.

Akta X - Film (1998)

No, na svůj obdiv k serálu jsem byla docela zklamaná a čas od času jsem nechápala o co tady jde, ale snad to byl účel.

Akta X (1993) (seriál)

Atmosférický seriál, můj oblíbený....

Air Force One (1997)

Přesto, jak nesnáším americké vlastenectví, tenhla snímek mám opravdu ráda. Je to sračka, a netváří se, že není.

Kluci nepláčou (1999)

Po skončení filmu jsem si řekla, že bych měla přehodnotit své postoje k homosexuálům, transvestitům a transsexuálům

Mandolína kapitána Corelliho (2001)

A ten konec?Proč se potkali, nebo spíš, proč se potkali tak hloupě? Proč maj ti amíci pořád zapotřebí měnit konce knížek směrem k tuctovosti happyendu? A proč mě to nudilo?