• Krátkometrážní

Krutost podvědomí (2000)

Jeden z mých filmových vychovatelů. Nostalgické vzpomínky na účast při prvním promítání na LFŠ 2006.

Pozemšťanky jsou lehce k mání (1988)

Ze začátku neskutečná nuda, u prvních zpívánek jsme už málem vypínali, ale od bazénu to začalo být lepší - díky blonďatému (ňuňu!) Džimovi (a možná trochu i zbytku osazenstva rakety) jsme se dokonce několikrát posmáli nahlas. Docela příjemná oddychovka na nedělní odpoledne. Hodnocení nižší než 2* je nesmysl. A Jeff je tady po "proměně" BŮCH!

Nebezpečná svůdnice (1992)

Méně vtipná Lady Terminator, zato s peroxidovými über-sestrami. Znatelně chyběla sourozenecká lesbická scéna, jistě by si pak zdejší suchaři utrhli od huby aspoň jednu hvězdičku navíc.

Top Gun (1986)

No ale kde je scéna se smažením vajíček???

Mluvící sex (1975)

Dvojhlasý simultánní překlad na otrlém divákovi vetkl do tohoto uměleckého díla něco kouzelného a neopakovatelného. MRDAT MRDAT MRDAT MRDAT MRDAT MRDAT MRDAT MRDAT MRDAT MRDAT MRDAT MRDAT MRDAT MRDAT MRDAT MRDAT MRDAT MRDAT MRDAT MRDAT MRDAT MRDAT MRDAT MRDAT MRDAT MRDAT MRDAT MRDAT MRDAT MRDAT MRDAT MRDAT

Srbský film (2010)

Kdyby tohle dostal do ruky pořádný režisér, který si i umí pohrát se záběrem, mohla z toho být celosvětově propíraná megaudálost (v čele s režisérem omylem vypadnutým z okna). Takhle je to "jen" plytčejší Haneke na býčím afrodiziaku. Pointa tleskánky, tohle by si jen tak někdo nezkusil.

Vzpomínky (2006)

Dan9K to pěkně vystihl s tím, že kdyby to mělo tu nezvyklou pointu, byl by to vážně dobrý film. (3,5*)

(K)lamač srdcí (2010)

Tak tohle jsem vážně nesežrala. Rozverná a celkem nenudící romantika - proč ne. Ale ten nesmyslný závěr, který by se nestal snad ani v disneyovce, to všechno zakopal. (to vysoké procentuální hodnocení výjimečně moc nechápu)

Střepy v hlavě (2008)

Hodnocením si vůbec nejsem jistá, protože jsem to sledovala v noci za občasného poctivého ustrašeného mhouření očí a nepoctivého polospánku, takže jsem si možná tu a tam přikrášlila děj. Ale ta kombinace skvělého obrazu a TICHA byla vážně působivá. (3,5*)