Kingsman: Zlatý kruh (2017)

Jestli je běžně pravidlem, že první díl dvojka nikdy nepřekoná, tak je Kingsman výjimkou potvrzující pravidlo. Dvě a půl hodiny v kině utekly jako nic. Fóry výborné, zápletka geniální a Channing potěšil jako vždycky.. Tenhle film za jeden odpočinkový večer opravdu stojí.

Thor: Ragnarok (2017)

Marwellovky jsou čím dál tím lepší! Jedna vtipná glosa za druhou, super hrdinové jsou navzájem velmi jízliví a má to prostě grády. Za TOP scénu považuju držkopád Hulka na skleněný most, který nás na dobré 2 minuty úplně rozsekal. Je to prostě jízda, která ti nedá ani krátký moment na vydechnutí. Těším se na další díly z dílny Marwell.

Wonder Woman (2017)

Přehnaný to bylo. Ale ta holka je neskutečná kost! Pokud má člověk rád komiksovky a hezký holky, zase tak moc se u toho nudit nebude.

Strážci Galaxie Vol. 2 (2017)

Po dlouhé době pořádná nálož v kině. Tenhle styl humoru mi sedí a bavila jsem se od začátku do konce. Obzvlášť mě bavil Dave Bautista a jeho průpovídky typu: "I have sensitive nipples." a "You are ugly. But it´s good." :-))) I soundtrack mě opět nadchnul. Za mě kompletně lepší než jednička, to se moc nestává..

Orel Eddie (2016)

Málokdy se na něco těším a nezklame mě to. Tentokrát jsem se těšila, a přesto to předčilo očekávání. Půlku filmu jsem se smála, půlku brečela. Eddie je perfektní loser, kterému prostě musíte fandit! Krásně zpracovaný film a bezva herecké výkony. Navíc jsem to viděla v Kině Pilotů, které jsem doteď neznala. Kvalitně strávený večer. 95%

Jak přežít single (2016)

Oddechovka. Docela jsem si to v tom kině užila. Asi třikrát to bylo naprosto pitomé a všichni přehrávali - s tím jsem ale počítala.

Padesátka (2015)

Já mám černý humor děsně ráda. Jenže tady mi to přišlo násilně poskládáno. Jakoby se Kolečko snažil udělat Kameňák a zároveň Snowboarďáky. Fakt jsem nic nečekala, i přesto to byly těžce vyhozené peníze za kino.

Zbrusu Nový zákon (2015)

Nápad se mi líbil, trailer se mi moc líbil! A pak jsem šla do kina.. Celé to bylo špatně zpracované a mělo to nevyužitý potenciál. Škoda! Groyne se na roli Boha hodil výborně, ale ta jeho přehnaná agresivita mohla být nahrazena větším množstvím vtipných náhod alá "Boží mlýny".

Hunger Games: Síla vzdoru 2. část (2015)

Hlavní hrdinka je trapná se svojí váhavostí mezi dvěma potenciálními partnery. To mi fakt vadilo. Jinak se mi ten film celkem líbil. Bojové scény byly intenzivní a lekavé, takže o zábavu bylo postaráno.

Noční běžec (2015)

Zařadila bych to mezi filmy, které mě bavily, ale jistě si je už nepustím. Nic, co by mě poznamenalo, nebo aspoň zaujalo. Prostě film, u kterého bez problému můžete dělat ještě něco jiného.