Hory mají oči (2006)

Spojenie desivosti, brutality a akčnosti v tomto lahôdkovom horore nádejného a talentovaného francúzskeho režiséra Alexandra Aju nám posúva latku hororu do úplne inej dimenzie. Pre mňa 80%

Eleventh Hour (2008) (seriál)

Seriál s veľmi slušným začiatkom, výbornými prípadmi a obsadením. Škoda, že ho po 1 sezóne stiahli. Pre mňa 70%

40 let panic (2005)

To je panicovský nárez. Pre mňa 70%

Upíří deníky (2009) (seriál)

Vynikajúci upírsky seriál s triom mladých a nádejných hviezd (Ian Somerhalder, Nina Dobrev, Paul Wesley). Pre mňa 80%

Mistři hrůzy (2005) (seriál)

Vynikajúci hororový seriál od legendárnych tvorcov hororu(John Carpenter, Tobe Hooper, Dario Argento atď). Pre mňa 70%

Prokletý ostrov (2010)

Pochmúrny, tajuplný a brilantne vygradovaný mysteriózny thriiler Martina Scorseseho. Fakt, že z hviezdičky Leonarda DiCapria (Titanic) sa stáva hviezda veľkého kalibru (Skrytá identita, Krvavý diamant, Labyrint lží či najnovšie Počátek) je už dlhšiu dobu známe. Pre mňa 90%

The Loved Ones (2009)

Cool Barbie Princess. Šialené. ujete a atmosférický slušne zvládnutý debut režiséra Seana Byrnea. Pre mňa 70%

Smrtonosná past 4.0 (2007)

Novodobé, veľkolepé, štýlove akčné smrtonosné divadlo. Len Wiseman odviedol kvalitnú robotu a Bruce Willis je opäť v najlepšej forme a vo svojej najlepšej a najznámejšej životnej roli. Pre mňa 80%