Kráčející skála (2004)

Drsný The Rock, ujetý Johnny Knoxville a krásna Ashley Scott. Pre mňa 60%

50x a stále poprvé (2004)

Spolupráca Peter Segal a Adam Sandler nikdy nesklame a pobaví. Sympatický pár Sandler a Barrymore. --- Žraloci jsou mírumilovný! Aha, a od čeho máš tuhle jizvu? Ehm... Kousnul mě žralok. --- Pre mňa 80%

Dům voskových figurín (2005)

Sexy Elisha Cuthbert a sympaťák Chad Michael Murray vo vynikajúcom slasher horore debutujúceho režíséra Jaume Collet - Serry. Dal by som aj viac keby tam nebola otrasná Paris Hilton. Pre mňa 60%

Nebezpečná rychlost 2: Zásah (1997)

Oproti 1-tke strašný pokles kvality vo všetkých smeroch. Pre mňa 40 % za hudbu Marka Mancina a krásnu Sandru Bullock

Nebezpečná rychlost (1994)

Adrenalínová jazda holandského režiséra Jana de Bonda s vychádzajúcou hviezdou Sandrou Bullock a vynikajúcim Keanu Reevesom. Hudba Marka Mancina opäť nesklamala. Pre mňa 80%

Con Air (1997)

Plus: trio Nicolas Cage,John Malkovich a Steve Buscemi, hudba Trevor Rabin a nadpriemerná akcia v štýle Skály. Pre mňa 80%

Skála (1996)

Akčnák ako ma byť s vynikajúcou réžiou (Michael Bay),triom postav(Sean Connery, Nicolas Cage, Ed Harris), nadupanou akciou a hudou Hansa Zimmera. Pre mňa 90%

Ctihodný občan (2009)

Film v štýle SAW-u ma fakt dostal, skvelé pasce, slušné tempo filmu a hudba Briana Tylera, ktorá je ako vždy famózna. Pre mňa 80%

VALL-I (2008)

Robot Wall-y je fakt rozkošný a keby nebol kovový tak by to bol ideálny a dokonalý domáci mazel. Pre mňa 80%