Divočina (2006)

Jeden z mojich obľúbených animákov a koala ta nemá chybu fakt sila --- Promiňte... haló? Moc nerad vás obtěžuju, ale umíte po našem? Sprechen Sie koala? ---- Pre mňa 70%

Poslední skaut (1991)

Dvojka Bruce Willis a Damon Wayans a hlášky typu: ---Vynalezli novou věc. Říká se tomu žiletka. Moc riskantní. Třeba bych si při holení vzpomněl na tebe a pořezal bych se. --- + --- Tati, můžu ukázat Jimmyho kamarádům? Jimmy není štěně. Ale je slavnej, do prdele! Hej! Mluv slušně, prosím. --- . Pre mňa 90%

Klik - život na dálkové ovládání (2006)

Fakt vydarené spojenie Frank Coraci a Adam Sandler a k tomu prekrásna Kate Beckinsale. --- Cítím chuť hoven. Fakt? Stacy! Vy jste mi dala do jídla hovna? --- Pre mňa 80%

Pád do tmy (2005)

Desivé a napínavé hovorové divadlo z oblasti úzkych a klaustrofóbických jaskynných priestorov. Pre mňa 80%

Symptom Pandorum (2009)

Pri tomto horore človeku tuhne krv v žilách, fakt desivá atmosféra a vynikajúci Ben Foster. Jedno z najväčších filmových prekvapení roku. Pre mňa 80%

Dokonalý únik (2009)

Výborný thriller z krásneho Hawaje. Pre mňa 80%

Tango a Cash (1989)

Hláškujúce duo elegán Ray Tango (Sylvester Stallone) a "tak trochu zaostalý" Gabe Cash (Kurt Russell) je fakt brilantné, akcia a dej priemerný. --- Myslíš, že nekecá? Nevím, ale neprší a on stojí v louži. --- + --- A nebuď nervózní, že sám máš malý péro. Náhodou je to slušnej klacek. --- + --- Mám dobrou a špatnou zprávu, kterou chceš napřed. Špatnou. Jsme skoro bez benzínu. A dobrá? Ješte tam trochu zbylo. --- Pre mňa 80%

Oktoberfest (2006)

Bier, Bier, Bier a zopár slušný vtipku. Pre mňa 60%

Castle na zabití (2009) (seriál)

Slušný krimi seriál s výbornými narážkami a kopou vydarených hlášok a duo Catle (Nathan Fillion) a Beckettová (Stana Katic) k popukaniu. Pre mňa 80%

Expendables: Postradatelní (2010)

Trio Lundgren, Statham a Li bombové, ostatní ušli. Akcia priemerná, bojové scény slušne zvládnuté a niektoré hlášky dosť pobavili --- Co mu je? Chce bejt prezidentem --- Pre mňa 80%