Frozen (2010)

Mrazivá atmoška, slušné herecké výkony a asi najlepší doterajší film režiséra,producenta a scénaristu Adama Greena (Hatchet-2006). Pre mňa 70%

Stopař (1986)

Milujem podobne ladené thrillery ako Duel(1971), Joy Ride(2001), Stopař(2006), Joy Ride: Dead Ahead(2008) a táto kultová záležitosť patrí k mojim obľúbeným. Pre mňa 80%

Policajt v Beverly Hills (1984)

--- Mám prima nápad. Mám skvělej nápad. Ukradneme auto. To myslíš vážně? Já jsem teď policajt, už nemůžu krást auta. --- bezpochyby najlepší filmový počin Eddieho Murphyho, Pre mňa 80%

Dětská hra (1988)

--- Ahoj! Já sem Chucky. Pojď si hrát. --- kultová hláška celej série. Pre mňa 80%

Bengálský tygr (2010)

Sexy Kelly (Briana Evigan) + autistický bráška vs. bengálsky tiger. Slušne zvládnutý zvierací horor. Pre mňa 60%

Noční můra v Elm Street (2010)

Sklamanie oproti strej klasike a nový Freddy Kruger (Jackie Earle Haley) bol dosť úbohý. Pre mňa 40%

Smrtonosná past 2 (1990)

Pokračovanie akčnej klasiky 80 rokov vyšlo na výbornú - réžia(Renny Harlin). Dobrý dej, skvelá akcia a opäť úžasní John McClane a hláška --- Dovolte jeste jednu otazku? Nac budou reagovat detektory kovu? Na olovo co mate v prdeli nebo na sračky v mozgu --- ma fakt pobavila. Pre mňa 90%

Útok z hlubin (1999)

Vysoko inteligentné žraloky vs. bezmocná parta doktorov na čele s ostrieľaným Patrikom Janeom. Skvelá hudba, vynikajúce a svižné tempo filmu a krásna Saffron Burrows. Pre mňa 70%

Čelisti (1975)

Panika, strach, nekonečné more, skvelá gradácia deja, vynikajúca hudba Johna Williamse a úžasné herecké výkony tria Roy Scheider, Robert Shaw, Richard Dreyfuss sú určitej zárukou kvality tejto hovorovéj klasiky Stevena Spielberga zo 70 rokov. Bezpochyby najlepší diel celej série. Pre mňa 90%

Tekken (2010)

Slabé herecké výkony, slabé bojové scény, dosť chatrný dej bez štipky nápadu. Celý film je jedná veľká slabina čakal som od toho určite oveľa oveľa viac. Pre mňa 30%