Strach nad městem (1975)

Tento film je dobrý. Za určitých podmienok. Musíte ho vidieť v starom ošumelom kine a potom ísť domov peši cez tmavé a opustené ulice a temnú Botanickú záhradu. V teple a bezpečí obývačky pred telkou to nie je ono, slabota. Mám to vyskúšané.

Deň a noc (2013) (seriál) odpad!

Nie je to ani hraný seriál, ani skutočná reality, je to len hnus, humus, grc, sračka, otrasná kamera, príšerné výkony, idiotské reči. Pičovina za pár euro, vyrobená na kolene. Najhoršie je, že to bude mať určite dobrú sledovanosť, počet blbcov na Slovensku rastie geometrickou radou. A tak môžme čakať, že aj druhá blbovízia príde s týmto formátom.

Znamení Raka (1966)

Najviac ma na tom filme rušila detektívna zápletka, bez nej by som sa kľudne zaobišla. Ale ako spúšťací mechanizmus bola dobrá, nakopla všetkých účinkujúcich k nejakej činnosti. Herz si vyskúšal dusnú atmosféru, hnusné ex - aj interiéry, depresívne pivnice, nekonečné chodby, odpudzujúce detaily, a kopu bizarných postáv a postavičiek a iné chuťovky, ktoré patria k jeho tvorbe.

Až na krev (2007)

Tomuto sa kedysi hovorilo VEĹDIELO , takže nie je potrebné písať nejaký komentár. Chystala som sa na tento film skoro 5 rokov. Ja mám takú fóbiu z veleúspešných, alebo velevysokohodnotených filmov. Zatiaľ sa mi vždy potvrdilo, že takýto vele...film bol vele...blbosť. Pri tomto filme ľutujem, že som si ho nepozrela už dávno. Jediná výhrada - dĺžka, 158 minút, to je už na dovolenku.

Pod povrchem (2012) (seriál)

Slovenský seriál, trpiaci chronickými chorobami slovenských seriálov. Ešte nie v akútnom štádiu, ale v druhej sérii pôjde do tuhého, prípadne tretej? Je tu všetko čo len chcete, budú sa tu riešiť celosvetové problémy od týrania žien až po triedenie odpadu . A stavte sa, že sa aj vyriešia - v 4. sérii. Ale Marek Igonda je fešák, ak nemám nič lepšieho na práci, tak sa na neho mrknem. Na neho, nie na serajl. 1 hviezdu.

Večeře pro jednoho (1963) (TV film)

Skvelé, krátke, úderné, úžasné, krokové variácie, hodné majstra sveta v krasokorčuľovaní. Dnes by to nejaký trotl z Holéhoúdu natiahol na 92 minút, vrazil do toho 100 melónov a malo by to tu 92%.

Kontrakt (2006)

Keby tak ten Freeman zostal na začiatku filmu sedieť na šutroch pri rieke ako dubák, a nechcel sa pohnúť. Čo by urobil John Cusack? Odbachol by ho, niesol by ho na chrbte na prvú policajnú stanicu, alebo by ho nechal jednoducho sedieť a máčať si nohy v potoku? Škoda, že ho to nenapadlo ten film mohol dostať nejaký zásadný obrat. A navyše, mohol nám, aj sebe ušetriť 1,5 hodiny trmácania sa po amerických krkahájoch. Omleté, tisíckrát nafilmované, a 500 krát sa to podarilo lepšie.

V zemi krve a medu (2011)

Moslimov nemám rada, a ani Angelinina dvojhodinová agitka na tom nič nezmenila. Ale je to politicky hyperkorektné - dobrý moslim a my, neveriaci psi a suky. Priemerný americký filmíček, obalený ostnatým drôtom. Nie je to až také zlé, keď si predstavím, že to spáchala Angelina J.

V hlavní roli (2008) (TV film)

Ach tie konce, a tie texty distribútora, to je v česko - slovenskej filmografii tá najväčšia hrôza. Keď sa zjavila v závere tá helikoptéra, myslela som si najprv, že sedím na diaľkáči a nejakým omylom som si prepla na iný kanál. A neprepla, to len niekoho napadlo prilepiť taký akčný koniec na pomaly plynúcu, komornú drámu o troch postavách. Škoda zmarenej šance.

Silent Hill (2006)

Za vizuál dávam rada 3, to som si pošušňala. Ten zbytok je za mínus jedna, takže výsledok je dva. Začiatok vyzeral bohužiaľ aj po dejovej stránke veľmi sľubný. A tak som žehlenie preložila na iný termín. Mohla som kľudne žehliť, o nič by som neprišla, sykot pary by prehlušil niektoré žvásty a ušetril by mi sklamanie. Poslednú štvrtinu filmu som už len čakala, ako to dopadne. Dopadlo to tak, ako som čakala - blbo.