Plastická chirurgie s. r. o. (2003) (seriál)

Hnusné, sexistické, šovinistické, politicky nekorektné.....bohovské. U tých dvoch by som si nedala ani prišiť gombík na kabát.

Bruno (2009)

Cohen by sa nemal pchať do Rakúska, takto šniclák nevyzerá.

Konečná stanice (2004)

To je tragédia, jak múžú nafilmuvat kúsek z Radošíncú a hovorit tam tak spisuvne? I tem českým hercúm by sa po zápannársky hovorilo lepší jak spisovnú slovenčínú. Šák to k temu konzekvetne ani fakticky vúbec nepasuje. Ešte že tam zabulli tú pany Kolníkovú, ináč by to nemalo žánny šmrnc.

Bermudská příšera (2014) (TV film)

Tomuto sa teraz hovorí horor? Za mojich mladých čias sa človek pri horore klepal, zatínal prsty do sedačky a na niektoré scény sa pozeral cez prsty, aby nevidel tie horory. Teraz sa na hororoch smeje? Dávam jednu hviezdičku extra scenáristovi, ktorý si dal tú prácu a použil v scenári všetky cudzie slová, ktoré našiel v slovníku. Mýa sa mi veľmi páčila, mám rada ženy, ktoré majú ústa väčšie ako celú hlavu. Určite musela mať extra prilbu, aby si neslintala po plexiskle.

Die Tricks der Lebensmittelindustrie (2011) (TV film)

Je toho len zlomok, čo nám ukážu. Ale dobre, že sa točia takéto filmy. Ak si 100 ľudí z tisícky ráno pozrie, čo hádže do vozíka v potravinách, tak je to úspech. Nie každý má chuť čítať 300 stranovú knihu od Udo Pollmera, nie každý tomu rozumie, tak nech si pozrie film.

Kolonáda (2013) (seriál)

Oceňujem peknú kameru a dobré farby, páčia sa mi zábery z výšky na Bratislavu - vyzerá tam skutočne nesutočne dobre, a Turčianske sú tiež veľmi fotogenické. Načo to však natočiť na 13x, nestačil by polhodinový dokument? Vyhoďte ten balast pomedzi a dám aj 5 hviezd.

Julie a Julia (2009)

Sklamanie, sklamanie. Jasné, že sú tony oveľa horších filmov, ale keď čakáte gurmánsky zážitok a dostanete vlažný párok, odpornú horčicu a to všetko na papierovej tácke, tak je to veľké sklamanie. Možno má na to svoj vplyv aj horčica - dve hodiny dabingu hysterickej Ľudmily Mandžárovej, ktorá hýka ako kobyla v ruji. Už som len trpne čakala, kedy to skončí. Keď nájdem odvahu a 118 minút, pozriem si to v originály.

Reflex (2008) (pořad) odpad!

Za 5 rokov Reflexu sa mi prvý krát podarilo nedávno vidieť skoro celý jeden diel. Skutočne ma rozplakal. Zvlášť ma zmohla a dojala predstava toho, koľko ľudí toto asi denne? pozerá. Určite kvantum, ináč by to Murfíza už dávno stiahla z vysielania.

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (seriál)

Nemecká obdoba dr. Quinnovej, strihnutá dr. Housom. Už len čakám, až doktor Gruber bude trepanovať lebku švajčiarskym nožíkom Mountain Guide kdesi v stene. Zatiaľ sa prezentoval len ako brilantný diagnostik. CHcela by som mať taký domček a ráno raňajkovať s výhľadom do Inšbruku. Počkať, to asi nebude Inšbruk, to bude Hal im Tirol, alebo Kufstein.