Avengers: Endgame (2019)

Pozor spoiler Na Endgame jsem se těšil okamžitě po konci Infinity war. Čekal jsem od filmu snad ještě víc, ale oproti první části mi film přišel velice natahovaný (při některých momentech to bylo k dobru), na můj vkus v něm bylo až příliš mnoho humoru (což spousty fanoušků jistě ocení). Film se věnuje hlavně originálním avengerům, jelikož jedna éra končí..Závěrečná bitva o vše je monumentální, ačkoli lehce nepřehledná a možná by jí svědčila lehce delší stopáž. Konec poté uzavírá spousty neskutečných let od marvelu. AND I...AM IRON MAN! Ps: Tlustý big lebowski thor chvíli baví, ale ocenil bych, kdyby se ještě do skvělého finále dokázal vysportovat. Hodnocení se o tu jednu hvězdu možná zvýší po druhé návštěvě kina.

Avengers: Infinity War (2018)

Pro mě osobně nejlepší marvelovka, skvělý začátek filmu vás okamžitě pevně usadí do sedadel a nepustí až do závěrečných titulků. Výborně zde také funguje vyváženost akce/napětí a humoru. Thanos je skvělá záporná postava se zajímavým cílem a dostane zde skutečně spoustu prostoru. Jednoznačných 5*

Jigsaw (2017)

*****Může obsahovat SPOILERY Konečně. Film, na který jsem se 7 let těšil. Jak je již u jeho předchůdců zvykem, je to skvělá akční detektivka( s nádechem gore :-) ) , která rozhodně nenudí a nutí diváka stále přemýšlet jak je vlastně celá skládačka poskládána. Brutalita nijak nevybočuje od ostatních dílů, je jí tak akorát. Film potěší samozřejmě hlavně opravdové fanoušky téhle série..já sám bych nejspíš dal ***, ale protože je to SAW, tak prostě nemůžu jinak. velice potěší postava Johna Kramera , šikovně zasazená do příběhu. Co naopak příliš nepotěší je závěr, který nikterak šokující není a navíc výrazně vykrádá předchůdce (hlavně saw I,II), což se ale asi dalo čekat. Závěrem bych chtěl napsat, že to nakonec bylo lepší, než jsem čekal, a že se moc těším na další možná pokračování. Ámen

Volný pád (1993)

Skvělý životopisný film. Navíc M. Douglas v hlavní roli vypadá stejně jako můj soused - Pan Zdebor :)

Robinsonův ostrov (2017) (pořad)

Naprostý souhlas se SlepýmOčkem :D Soutěžící to berou jako dovolenou, válí se v moři a opalují se. Ten moderátor (nebo spíš Andrew - člen naší rodiny) mluví o-prav-du sran-do-vně. Ale i tak je to pěkná podívaná. :)

Dinosaurové (1991) (seriál)

Ten malej je pěknej šmejd :D :D :D