Válka skladů (2010) (pořad)

Roky som to ignoroval, alebo dokonca az neznasal, no doba Korony meni priority a musim uznat ze sem tam je to celkom zaujimave a zabavne.

Z ohnivé výhně (2015) (pořad)

Toto ma fakt bavi pozerat. Poznam to od zaciatku, ale az teraz som si pozrel par casti a je to fakt zaujimave. Niektori ucastnici su fakt machri, o porotcoch ani nevravim.

Půjčovna masa - Série 1 (2018) (série)

Tak z tohto som ostal velmi prekvapeny. Neveril som tomu velmi, ale pacilo sa mi to. Cela seria ma zo dva slabsie diely, inak ma to velmi bavilo. Prekvapila ma hlavna myslienka celej serie. Prislo mi to ako slaby namet na serial datovany tak daleko do buducnosti, no scenaristov musim len pochvalit. Druha seria vyzera ze je slabsia, charizma Kinnamana urcite chyba, ale neskor tomu dam urcite sancu.

Láska a příšery (2020)

Som si vedomy, ze to je sablonovite, citatelne, mozno miestami aj detinske, no bolo to aj vtipne a vlastne celkom v pohode. Pacili sa mi prisery, ktore boli napadite. Je to velmi sympaticky film, aj ked to urcite neradim medzi nezabudnutelne filmove zazitky. Jeden z mala novsich filmov ktory je podla mna nad 3*. Ten uvedomely krab na zaver nemal chybu. To bol asi jediny moment, kedy ma tento film "sklamal".

Démon minulosti (2016)

Tak toto som dopozeral fakt len kvoli Kate. Aj ked to, ze to je ona, som si uvedomil az niekde v 3/4 filmu. Bolo to cele slabe musim povedat. Dost mi to pripominalo The Haunting of Hill House no niektore elementy filmu boli totalne tragicke. Taky vztah medzi muzom a zenou, ako nam bol ukazany v tomto filme, moze viest jedine k tomu, ze jednemu z dvojice prepne. Mohli ten scenar prerobit na slobodnu mamicku, lebo neviem naco tam ten chlap akoze bol.

Život v plné rychlosti: Příběh Juana Manuela Fangia (2020)

Konecne sa mi podarilo daco pozriet o "Krstnom otcovi" F1. Roky pocuvam aky bol Fangio dobry pretekar no bral som to viac menej ako bachorku pre deti. Netusil som ze tie tituly vyhral prakticky vzdy v inom aute. Vzdy som si myslel ze sedel v Alfe celu karieru. Bol to fakt pan jazdec, pacili sa mi hlavne rozhovory s Fangiom samotnym prostrednictvom archivnych rozhovorov. Pacili sa mi aj nazory zucastnenych majstrov sveta, ktory sa vyjadrovali s obdivom k dobe, v ktorej sa Fangiove tituly zrodili. Taky Rosberg fakt nechapal co v tych rokoch dokazovali. Starsi Majstri obohatili film o plno skvelych osobnych nazorov a zazitkov, ako napriklad Jackie Stewart ked sa zdoveril, ze pocas aktivnej kariery bol priblizne na 60tke pohrebov svojich kolegov, superov, kamaratov, ktory zahynuli pocas divokych 60. resp. 70. rokov. Netflix v spojeni s F1 sa mi velmi paci.

F1: Touha po vítězství - Série 2 (2020) (série)

Druha seria ma pre mna dva take celkom zasadne momenty. Mozno nie su uplne pre kazdeho, ale podelim sa. Prvy, pozitivny - Ucast Mercedesu a Ferrari bola nutnost. Som rad, ze sa umudrili. K tomu by som naviazal epizodu z VC Nemecka, ktoru ako fanusik cervenych beriem ako take male zadostucinenie za poslednych 7 rokov utalku striebornych/ ciernych sipov. Clovek sa uspokoji aj s malom, ked nejde karta :). Druhy, negativny - hranie niektorych scen vyzeralo miestami dost trapne. Ale aspon teraz dokazem viac ocenit hercov vo filmoch. Tento druhy moment nie je tak zasadny, ale v prvej serii som si to neuvedomil, a tu v druhej to bolo myslim v kazdej casti. Vitazom druhej serie je podla mna Gasly, ktory svojim pribehom a stratou kamarata odrovnal ostatnych. Serial je to ale skvely, padlo mi dobre zrekapitulovat si minule sezony z trochu ineho pohladu. Snad sa dockame aj dalsich sezon.

Dějiny nadávání (2021) (seriál)

Videl som prvu cast, a musim povedat ze som cakal viac. Tych ludi co sa vyjadruju nepoznam. Keby tam zavolaju S. L. Jacksona, alebo ineho "fuckera" Jonaha Hilla, tak by to bolo zaujimave aspon kvoli zucastnenym, takto to bolo fajn len vdaka Cageovi a jeho narazkam na seba. Ine casti si mozno dakedy este pustim z dlhej chvile, ale som kus sklamany, lebo som si myslel ze to bude zaujimave. No mozno to ani nema byt cim zaujimave.

Rose Island (2020)

Prvy taliansky film po mozno 8 rokoch a zabavil som sa poriadne. Celym filmom sa niesla dobra atmosfera. Bavilo ma to od zaciatku do konca. Sem tam ukecana scena, no kedze to je taliansky film, cakal som horsie skriekanice. O tomto pribehu som v zivote nepocul, musim si o tom cosi precitat, lebo panko mal originalny napad, ktory nemal chybu. A mozno prestrelim, ale podla mna ani tento film nemal chybu.

Dámský gambit (2020) (seriál)

Super. Od prvej, po poslednu cast to bolo zaujimavo natocene. Pacilo sa mi ako sem tam prepli do minulosti. Z celej miniserii bola slabsia asi jedna cast, inak ma to fakt bavilo. Sachy mam rad, aj ked nehram den co den. Vdaka Beth si zahram castejsie. Ten uspech som jej doprial, presla si zaujimavym zivotom s nevydanym talentom a kopou komplikacii.