Šógun - Andžin (2024) (epizoda)

Do prdele jo. Game of 玉座. Naprostá epika. Feudálně odporné, televizně pompézní, hystoricky nesmlouvavé. Snad to FX udrží co nejdýl.

Dobré ráno, Brno! - Epizoda 1 (2024) (epizoda)

Marhoul jako zakletej děrek je je vlastně docela předvídatelnej prvek, ale asi bohužel nejzábavnější.

Jednorožci vs. medvídci (2022)

Představte si ty nejzásadnější valečné filmy a spojte je do jednoho s barevnými medvídky, tajemnými jednorožci, matkou přírodou a chuti všemu poroučet a ovládat. Ano, vyjde vám z toho znepokojivá věc. Žádnejofrk u kreslenýho Rka nečekejte.

Metoda Markovič: Hojer - Ženská oběť (2024) (epizoda)

Rekvizitář a Uhlík za jedna. Lněnička už se taky zaryl pod nehty. Režie, scénář a především dramaturgie se potácí na samé hraně klasifikace. Druhá půlka je po většinou výborná, akorát mám pocit, že to tak zrovna vyšlo....tak snad si to třetí díl obhájí. Mišík je navíc, ať počítám jak počítám. Doufám, že na konci zjistí, že je to Markovičův Tyler Durden, nebo mimozemšťan z budoucnosti.

Sněží! - Serpiente (2018) (epizoda)

Ta doklíčovaná krev z bodnutí a z bělma to trošku zabíjí.... Doslova.

Sisu (2022)

Pokud se pořád ptáte, kam se poděla sedmá roty...věřte, že je na sračky. Zařídil to jeden vyschlej finskej fosil. Především proto, že se mu zkrátka nechce chcípnout. Do půlky filmu je to uvěřitelná jízda, s nádherným záběrováním. Pokud je laponská příroda s chcípajícíma náckama krásná podívaná. Pak se to zvrhává v revenge střílečku, která baví, ale nenadchne.

Metoda Markovič: Hojer - Možnost léčby (2024) (epizoda)

Estébácké humoresky. Moc jsem si přál českýho Mindhuntera. Moc. Tak moc, že jsem z pilota šokovanej až znechucenej. Jakmile mám u čehokoliv, na co koukám prostor přemýšlet jak bych to udělal jinak, je to ztráta minimálně hvězdičky. V tomto případě si až moc často říkám, proč to kurva natočili, tak jak to natočili. Tady se budou hledat důvody proč jakoukoliv hvězdu udělit.  Herecké výkony a dialogy z naprostého dobového realismu, během scén upadají do parodického plácání a estrádního přehrávání.  Zlatej Pachl.

Blue (2018) (seriál)

Vemte civilnost a konvenčnost Peppa Pig a propojte jí s prapodivným, ale za to dost především pro rodiče poučným a inspirativním Bingem a máte zaručenou raketu vystřelenou na oběžnou dráhu oblíbeností mezí dětmi, ale především jejich rodiči. Konečně Vám čas strávenej s dětmi u dětského pořadu od Disney nepřijde jako ztracenej, ale naopak přínosnej.