Pearl Harbor (2001)

Film, který neuvěřitelně hraje na city a zase tolik toho nedává.

3v1 (2014) (pořad)

Příjemné vtipy, které netlačí na pilu a v podání tří sympatických dam s přirozeným smyslem pro humor.

Hele kámo, kdo tu vaří? (2005)

Kdyby nebylo těch trapných vtípků, které se snaží rozesmát diváka za každou cenu, byla by to docela fajn komedie, která má nápad a spád. Nakonec mě tu bavila jen správně vynervovaná Alanna Ubach.

Talentovaný pan Ripley (1999)

Nenápadný mladý sympoš s dětskou tvářičkou, který působí, že by mouše neublížil. Ale pozor! Může to být také zakomplexovaný, žarlivý a chladnokrevný vraz bez špetky svědomí. Takový je Tom Ripley v přesvědčivém podání Matta Damona. Záporáke na zabití.

Zack a Miri točí porno (2008)

Líbilo. Kromě toho, že to je vtipný je to i příjemně romantický, což já jako ženská ráda. Americká komedie o pornu překvapivě kromě toho, že je vtipná, je i docela chytrá a dívá se na ní i dost příjemně. Velké plus jsou sympatičtí herci a postavy. Se sexbombou od vedle jedna z nejlepších komediích o pornu, jehož natáčení očividně není žádný med. :-)

Kdo hulí, ten umí (2001)

Šílenost. Bohužel v tom špatném slova smyslu. Asi už vim, proč se vyhýbám černošským komediím. Původní nápad příběhu je dobrej ale zrealizovaní dopadlo spíše podivně. Humor trapný. Postavy prostě nesympatické. Komedie, která chce být za každou cenu "cool". Nakonec trapné a prostě divné.

Obřad (1995)

Víte, že se něco stane. Víte, že se stane něco hrozného. Jen nevite kdy. Ale že bude prolita krev, je zcela jisté. Cítíte to. Napětí se stupňuje postupně ale jistě. Náznaky něčeho nebezpečného jsou přitom podávány divákovi skromně a decentně. A pak přijde ten konec. Něco šíleného, co jste tušili ale přesto si to úplně nechtěli připustit. Dvě hlavní postavy jsou na první pohled každá jiná ale přece jen maji něco společného a jejich spojení má nesmírně nebezpečné následky. Bezpochyb jsou obě výborně zahrané. Jsou prototypem žen, které možná potkáváme denně na ulici. Nespokojenost s vlastním životem, závist a pocit méněcennosti dokážou být nebezpečná kombinace. U excentrické Jeanne lze jistou asociálnost vypozorovat už od počátku, zato Sophie je nebezpečnější. Chladná introvertka, jejíž negativní vlastnosti v ní sice jsou ale je třeba je rozdmýchat, což se výborně povedlo manipulativni kamarádce.

Jezinky a bezinky (1944)

Bláznivá americká komedie z dob, když Hollywood ještě uměl bavit. Sympatičtí herci a především geniální Cary Grant, který předvádí svůj neuvěřitelný komický herecký koncert. Vše co chci od staré americké komedie mít, mám tady.

Toy Story 4: Příběh hraček (2019)

Zdá se to jen mě, že je Toy Story dílem od dílů smutnější. Pastýřka, která mi moc scházela ve třetím dílů se vrátila ale poněkud zdivočila a vůbec je celá nějaká divná, jako úplně jiná postava. Ne ta elegantní a éterická hračka, jakou byla. Vinou příběhu jsou vedlejší postavy hraček odsunuty na vedlejší kolej a moc se s nimi nesetkáme, včetně Buzze, který je taky divnej. A ten konec, Woody, Woody... Pastýřko, Pastýřko... Tohle už není ten Příběh hraček, jaký byl.