• Romantický

Kazišuci (2018)

Do kina som moc s veľkými očakávaniami nešiel a skôr som sa obával, že to bude sklamanie, no nakoniec z toho bola ľahko nadpriemerná komédia, síce s pomerne tradičnou tématikou, no zato plná hlášok a vtipných scén. Prvá polovica ale bola podľa mňa o niečo lepšia ako druhá a tiež mi postupom času začínalo liezť na nervy správanie Lisy. Účel komédie to ale splnilo a vtipov bolo naozaj poriadne veľa - 70%.

Vejška (2014)

Mne osobne sa o niečo viac páčil Gympl ako toto pokračovanie. Neviem či to bude tým, že som od tohto filmu dosť očakával alebo tým, že Gympl bol proste lepší. Úvodné scény boli naozaj zlé a vyvolali vo mne dosť zlý pocit. Postupom času sa to však zlepšovalo. Hudba od Vladimira 518 a DJ Trafika bola určite veľmi dobrá a zapadala do filmu, no myslím, že bola veľká škoda, že počas celého filmu sa opakovali možno dve skladby dokola. Dosť mi tu chýbal nejaký jasnejší dej a väčšie zápletka. Mádl a Kraus to celé vytiahli o hviezdičku vyššie a na ich scénach som sa naozaj z chuti zasmial. Naopak vôbec sa mi nepačil zhulenec, ktorý tam bol podľa mňa zasadený až moc veľa krát a často krát zbytočne. Bolo to dospelejšie ako Gympl, no zároveň menej zábavné a to je škoda. Film potešil, no čakal som niečo lepšie.

Podfukáři (2013)

Už úvodná scéna s kartami ma veľmi oslovila a celý film som sledoval v nemom úžase. Strašne ma to pohltilo, veľmi dobre som sa aj pobavil pri niektorých veciach a tiež som bol nadchnutý následnými rozuzleniami trikov. Tento film by som ja osobne zaradil k tým najlepším čo som videl.

Našrot (2013)

Myslím, že toto bol veľmi veľmi nepodarený a slabý odvar z Projectu X a Hangover. Nemalo to asi žiadnu situácia, na ktorej by som sa poriadne zasmial a celkovo som skôr celý film len pretrpel, miesto toho aby som sa na ňom bavil.

Croodsovi (2013)

Vynikajúce postavy, krásna grafika, dobre som sa zasmial.. Proste vynikajúca rozprávka, ktorá sa mi páčila viac ako Doba ľadová.

Nedotknutelní (2011)

Vynikajúca komédia s vynikajúcimi výkonmi hercov v hlavných úlohách. Veľmi svižný a vtipný film. Nemal časť, pri ktorej by som sa nudil. Tento vtipný príbeh o takej dráme si ma poriadne získal a zaradil sa medzi moje najobľúbenejšie.

Skyfall (2012)

Bondovkám som sa vyhýbal, no tento film som vynechať nechcel. Vynikajúca titulná pieseň v podaní Adele, skvelý výkon pána Bonda, vynikajúci strih a vynikajúca prestrelka, ukončená výbuchom domu(pevnosti). Po Návrate Temného Rytiera pre mňa druhý najlepší akčný film.

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Po veeľmi dlhej dobe som sa odhodlal sledovať tento seriál, no o to viac si ma to ihneď získalo. Od štvrtej série však bolo badať menší úpadok a pozeral som to už len akoby z povinnosti aby som to dotiahol do konca.

Temný rytíř povstal (2012)

Prvý film trilógie som nevidel, no keď som videl Temného Rytiera, bol som presvedčený, že musím vidieť aj tretí film, na ktorý som sa strašne tešil. Po celý čas ako som film sledoval som mal zimomriavky a triasol som sa, pretože som s nadšením očakával, čo viac sa ešte stane. Časť kde Bane odpálil štadión ma neskutočne ohromila a kvalita tohto filmu pre mňa rástla z minúty na minútu. Či už ide o spomínané odpálené ihrisko, alebo o scénu, keď sa Batman snažil dostať z väzenia, alebo v samotnom závere pri odlete vrtuľníku s bombou. Rovnako vynikajúca bola aj hudba, ktorú poskladal Hans Zimmer.

Prci, prci, prcičky: Školní sraz (2012)

Keďže som obrovský fanúšik Prcičiek, posledný diel som si nemohol nechať ujsť, a tak som ho okamžite ako sa dalo zhliadol. Už úvodná scéna ma neskutočne oslovila a rovnaký pocit vo mne vyvolával celý film. Ako inak najviac opäť pobavil "Stifler", na ktorého hláškach som sa smial asi po celý čas filmu(+ scéna, ako vykonal potrebu do debničky s pivami - TOP). Pre mňa je toto určite najlepší film z celej série Prcičiek a jednoznačne jedna z najlepších komédií za posledné roky.