Proměna (2022)

Neměla jsem vůbec žádná očekávání a byla jsem velmi příjemně překvapená parádním zpracováním. Jak píše někdo jiný, puberta je bestie a roztomilé, místy až šílené zpracování pubertální partičky dívek, která jen touží jít na koncert své oblíbené skupiny, je zpracováno kreativně a vtipně. Všemu dodává korunku úzkostlivá matka jedné z dívek. Její "odhady" ohledně dceřina trápení jsou super :D ještěže už mám pubertu za sebou :D + líbí se mi, že musí za škody zaplatit

Fallout (2024) (seriál)

Až na pilot, kde je víceméně polovinu dílu krvavá řež, ačkoliv dobře zpracovaná, je seriál chytlavý. Efekty parádní, mnoho situací nečekaných a člověk čeká, co se bude dít dál.

Smrtelné stroje (2018)

Vizuálně paráda, příběhově naprostá nuda. Měla jsem problémy dokoukat do konce

Sorry to Bother You (2018)

Dost zvláštní film. Zajímavá myšlenka, která se objeví až po první polovině filmu. Bohužel na mě až moc "umělecky" zpracované....spíš bizarní.

Avengers: Endgame (2019)

Po předchozím díle je tento velkým zklamáním :_-(

Deadpool 2 (2018)

Parádní bláznivina, člověk se hodně nasměje, super humor a dubstep :D Bylo to boží až na ten konec, který mi to krapet zkazil. I tak dávám 5 z 5 (y)

Noční hra (2018)

Po dlouhé době komedie, kdy se člověk zasmál. Začátek naprosto boží, ke konci už zápletka trochu přeháněla. Ve výsledku ale stejně paráda!

Jumanji: Vítejte v džungli! (2017)

Bála jsem se,že v traileru budou ty nejlepší momenty a pak bude nuda, ale smála sem se celý film. Za mě paráda :-) Konec samozřejmě očekávatelný :/

7 životů (2017)

Proč jsou zase hlavní postavy nesmrtelné a konec tak trapný? Jinak to bylo zahrané božsky a nápad byl také zajímavý....ale celé je to bohužel moc americké :/

Rogue One: Star Wars Story (2016)

Plně souhlasím s golfistou. Hvězdičky dávám pouze za pěkné efekty a prostředí.