Drtivý dopad (1998)

// What? Morgan Freeman, Robert Duvall? Damnit, played the wrong kind of "deep impact".

Pozůstalí (2014) (seriál)

// Jediný seriál, který existuje pouze proto, aby vás naučil ptát se "proč" namísto "kam" - Přijde vám to nefér? Uvažte si cihlu k noze a vydejte se do pekla.

Od A do Z (2014) (seriál)

// Tohle bude kultovka, má to všechno, dobře napsané dialogy, chemii mezi hlavním párem, zatím skvělé vedlejší postavy a předem stanovený cíl, od A do Z :). (500) Days of Summer se špetkou Himym, já si to nechám moc moc líbit a budu držet palce, aby se povedly všechny nadcházející epizody minimálně tak senzačně, jako pilot. 2. díl - krasojízda pokračuje!

Velký draft (2014)

// Přes sporty se vyznám zhruba stejně jako přes dámské kabelky nicméně o sportovních dramatech něco málo vím. Prostě do hlavní role obsaďte Kevina Costnera a máte vyhráno. 7/10

Šéfkuchař na grilu (2014)

// Feel good movie of this summer, teda pokud se nad tím nezačnete příliš zamýšlet. 3,5*

Osvícení (1980)

// Kdyby to jen nechali Jacka dopsat. Byl by to bestseller.

Štěňátko (2013)

// ňuňu. taky chci štěňátko robota, co bude laserem kreslit po obloze zadky :(

Strážci Galaxie (2014)

// This was Groot. Vlastně, bylo to moc Groot. Po čím dál nudnějších zářezech si Marvel konečně připisuje film, na jehož pokračování se opravdu těším a který si velmi rád ještě mockrát zopakuji. Postavy plnokrevné, dobře zahrané i nadabované, sympatické obsazení, dojemná hudba, sice lehce slabší příběh ale dorovnávají to ty dobře načasované zvraty a film graduje naprosto bez problému, takže tady prostě není moc co vytknout. Hlavním tahákem ale samozřejmě byla chemie mezi Strážci, humor a hlášky - první dvě fungují na jedničku, u hlášek jsem měl dojem, jakoby občas nedopadaly úplně tak, jak si někdo přál. Naštěstí to byla jen tak setina mého celkového dojmu a můžu tedy říct, s klidným pocitem v hlavě, že Guardians of the Galaxy jsou zkrátka awesome. Ke Star Wars to má daleko, jako letní comicsový blockbuster zastupující tu lehčí půlku žánru to ale vítězí na téměřplné čáře. 8/10

90210: Nová generace (2008) (seriál) odpad!

// Asi se všichni můžeme shodnout na tom, že to je nekoukatelná sračka a ten omyl, či nešťastná náhoda, které nás k tomu přivedly, by se už nikdy nikdy nikdy nikdy nikdy neměly opakovat.