Zbouchnutá (2007)

// Komedie? Tohle že je kurva komedie? Ne. Ne. Ne ne ne! Ne, díky.

Sousedi (2014)

// Ujeté až hrůza, ale za ty dílčí nápady tu a tam musím uznat, že jsem se docela bavil. Sympatická kravina, která by potřebovala .. ani nevím, co by potřebovala. Možná to ani jinak udělat nešlo, takže zkrátka za 3* a čau.

Nejsem do tebe blázen (2014) (seriál)

// "You're gay?!" "Nooo. But this nigga sucks really good dick." A kurva.

Dredd (2012)

// "Ready?" Fuck yeah, sem s tím. Ale očividně jsem nebyl ready. Alespoň ne na takovou fajn hláškařinu, která se z toho nakonec vyklubala. Blond rookie byla relativně hot, Ma-Ma je regulérně hot a brada Karla Urbana je na Oscara. Jeden barák a skromný rozpočet se tak podařilo z mého pohledu docela dobře využít, pořád tu sice byla ta debilní zpomalovací droga a podprůměrné efekty ale na čtyři z pěti to stačí. "You look ready."

22 Jump Street (2014)

// Best movie ever. Ne, nedělám si prdel. THIS IS LITERALLY THE BEST FUCKING MOVIE EVER!

Nepřítel (2013)

// Wait, what? edit: stále to nechápu, ale fakt, že nad tím doteď přemýšlím mě nutí zvednout hodnocení o kus vejš, Jake byl parádní a obě blond divy též. edit č.2: pavouci jsou svině and I finally got it.

Sprosťárny (2013)

// S l u m d o g m e e t s d r h o u s e i n a f a i r l y s t u p i d b u t a l s o k i n d o f f u n n y c o m e d y a b o u t h u r t f e e l i n g s. I g i v e i t f o u r o u t o f f i v e.

Nevyřízený účet (2013)

// Těžko bych si teď vzpomněl na jiný film, který by do takové míry naplňoval všechna ta žánrová klišé víc, jak Homefront. Je to těžký neoriginální průměr, jehož jediným pozitivem je fakt, že jsem se docela i bavil. Můžu dát 3,5* ale víc to fakt nejde, sorry Jasone.

Transcendence (2014)

// Film, kterej se snažil být chytřejší, než všichni ostatní. Snaha pěkná, realita je ale trochu jinde. Za plus považuji téma, kameru a herce, proto víceméně aspoň ty dvě hvězdy. Teď k tomu zbytku: A) počet postav - really guys? Kate Mara je jedna z nejvíc sexy sympatických hereček současnosti a zde hraje suchou krávu s blbou parukou, která nemá žádnej význam. Cillian Murphy - awesome herec, který si zde zahraje agenta FBI spolupracujicího s Morganem Freemanem. Pět minut na plátně, nulová podstata. Cole Hauser, dont get me started on him. Morgan Freeman, oukej, nechte ho naratovat mojí ranní potřebu a budete jásat, jak je to cool. V tomhle příběhu ale opět, minimální význam pro jeho postavu. B) posouvání děje - postavíme deset charakterů do půlkruhu, jeden bude pitomě vysvětlovat, co se zrovna děje zatímco těch zbylých devět na něj bude civět, pak ukážeme, co se děje na druhé straně, vrátíme se zpět, nasednem do kamionů a jedem. Jako vážně? a za C) logika příběhu - respektive, celou dobu budujeme anti-hrdinu s deus ex machinou k jeho plné dispozici, víceméně z něj uděláme nefalšovaného záporáka a pak, jelikož jsou lidi zjevně zaostalí hlupáci neschopní studia, komunikace, výzkumu (aneb hlavních pilířů vědy, o kterou se snímek TAK MOC opírá) zjistíme, že jsme se vlastně mýlili. Že nám fešák vlastně zachraňoval planetu. Oh well, nevermind. Vypnem internet, vypnem proud, strčíme klávesnice pod dveře a jdem žebrat na ulici o jídlo. Finální tečka byl ten otevřený pohled na kaluž vody, fakt někdo skočil na ten trapný pokus vyvolat cliffhanger? Takže abych to shrnul, dobře natočená (a snad i ne úplně špatně myšlená) sračka, která stojí za podívání, protože si vyzkoušíte, co všechno jste schopní u filmu ignorovat aby se vám eventuelně líbil. Moje hranice byly tímto vytyčeny. 2/5