Dr. Dolittle (1998)

Ten dabing zvířat, ty scény s psychiatrem a pokusem o důkazu mluvení se zvířaty, jsou moje oblíbené. Ale v rámci HBO v roce 2012, mě tento film začal nudit, protože toto (i Zamilovaný Profesor) se věčně protáčely i víc- krát za týden.

Fotr je lotr (2000)

Možná jeden z mých úplně prvních filmů určené dospělým, který jsem sledoval sám dobrovolně.

Sám doma 3 (1997)

Oproti dílu "Sám doma a bohatý" mě tohle bavilo dost víc, protože námětem to je pořád ty původní dva díly. Ale jinak mi je divné dát tomuhle název "Sám doma", protože obrazem a podáním se mi to zdá spíš novější film, než ten starší.

The New Tom & Jerry Show (1975) (seriál)

Bavily mě vždycky jakékoli série Toma a Jerryho kromě původních. Něco mi nehrálo, proč tu jsou najednou kamarádi. A ono to bylo proto, že v době natáčení byla cenzura násilí v dětských filmech, takže ty tehdější pořady byly sice groteskní, ale nesměli si úmyslně udeřit, natož hodit bombu do obličeje. Ale čtyři hvězdy za to, že to bylo moje dětství, na kterých jsem vyrůstal a na které se dnes kouknu.

Kočičí banda (1961) (seriál)

Tohle mě nebralo, zatímco jiné H-B seriály z doby natáčení naopak emocně bavily a oslnily. Ta představa, že se u HB natočilo nespočet seriálů během pár let, všechno jenom o tom samém, tak ty ix dalších sérií ne.

Pouliční soud (2009) (seriál)

Do nedávna jsem znal z těch policejních a soudcovských reality-show jedině tyhlety. Nebaví mě to podání právě v těch amerických verzích. Zdají se mi pompézní, zveličené. Navíc jsem "musel" na takové pořady dívat se přes CBS Reality, protože to rodina pouštěla v té době na rok jediné fungující televizi. Přes rok jsem to viděl jako kulisu, takže mě to velmi vytáčelo a chtěl jsem, aby někdo zrušil kanál. Jednu hvězdu jenom za to, že tohle je ještě mírnější (ne násilné a vulgární)

Tisíc a jedna králičí pohádka (1982)

Když celovečerní filmy, tak jedině jako slepenec krátkých samostatných příběhů. Neboť je to pro mě dobré s pozorností, taky hustý obsah. A ten dabing je přesně to, na co jsem vyrůstal.

Četník a mimozemšťané (1979)

Jediný díl z Četníků, který jsem pochopil obsahu, a to ještě v době, kdy jsem problémy s pozorností u filmů ještě neměl tak silné (tehdy jsem pochopil film, který jsem ani neměl v úmyslu vidět, a měl to jen jako kulisu). Asi proto, že se mi strašně tehdy líbila ta syntetická hudba u scén s mimozemšťany.

Návštěvníci 2: V chodbách času (1998)

Pro mě totéž co ten první díl. Akorát proti prvnímu dílu, kde se zaměřovaly na to, jak středověcí muži se adaptují k dnešní době (spaní, jedení, koupání, řeč, ...), tak zde se řeší ještě kontroverzní společenská témata (stigmatizace nemanželských dětí, usekání rukou, mučení podezřelých), což jsem očekával.

Návštěvníci (1993)

Jeden z mála francouzských hraných komedií, které jsem viděl, pochopil obsah a líbily se mi. Dost hutný obsah, podobně jako u Fantozziho, což je u celovečerních filmů vzácné. Navíc na hrané komedie z poslední doby, vzácný groteskní obsah.