Kouzelní kmotříčci (2001) (seriál)

Druhý pořad tvořené Nickelodeonem, který se mi líbil. Oproti Spongebobovi je to ještě mnohem rychlejší (a to říkají psychologové, že právě rychlost Spongeboba je škodlivý pro děti), hodně vysoká hustota obsahu, kromě hlavního děje se tu ještě hodně hrnou množství nesouvisejících vtípků, hlavně Cosmovy hlášky a hloupost. Hodně úderné, hlášky typu "pane Timmyho táto" (od nepříbuzných), "(prozrazení úmyslu)... totiž 'Haf'", apod. jsou legrační. Kresba taky připomíná Dexterovu laboratoř

Moji kamarádi Tygr a Pú (2007) (seriál)

Kdysi v roce 2008 na NOVĚ, jsem to viděl, ale tyhle hádankové seriály obecně nemusím, jsou pro mně nudné.

Vesmírní troubové (1997) (seriál)

Dějově si mi to líbilo. Jediné, co je na tomto seriálu ztřeštěné, je hlavně a pouze rychlá gesta postav. Znám už pár francouzských a kanadských kreslených seriálů, kde hlavní pointou je, že hlavní postavy uvízli v nějakém místě, a snaží se neúspěšně odjet odtud. Do té doby se setkávají s místními zvyklosti. Problém na tom seriálu (a víc jich je) je to, že většinou zapomenu do sledovat, či jsem někde venku a nestihnu to, a tak vidím jen pár dílů seriálů.

Veverka Strašpytel (2010) (seriál)

První pořad, co jsem sledoval na Megamaxu. Od té doby jsem si oblíbil Megamax a do půl roku jsem si oblíbil 10 pořadů v tom. Samotný seriál hodnotím podobně, jako Téměř nahá zvířátka - samé úderné vtipy podobně jak v Spongebobovi, zase občas nechutné vtipy (vyměšování), které mě dříve vytáčely, ale tady je jich míň.

Nick a Perry (2000) (seriál)

Pro mně můj nejoblíbenější seriál, které zkoupila jako první ČT :D. Takový vtipný seriál, jak už jsem psal v jiných komentářích. Původně jsem si myslel, že podle kresby a hudby mi to nějak připomínalo pořady Nickelodeonu z té doby vzniku, až pak jsem zjistil, že to je francouzský. Ale nejvíc mě rozesmálo jistá scéna: Prodavač obchodu vyhrožuje oněm psům, že je stáhne z... a nedořekne to. Kolemjdoucí stará paní ho ořve: "No co z nich stáhneš? Jen to řekni! Dořekni to! Dořekni, co jsi chtěl říct! Co z nich stáhneš?" a pak ho bije kabelkou.

Rychlá rota (1989) (seriál)

Tohle jsem z půlhodinových disneyovek měl raději, než My z Kačerova. Je to sice dobrodružné a detektivní, což nemusím ani u dětských seriálů, ale je to ztřeštěné a groteskní. Ty zvuky, hlavně když natahovali a odmrštili něco. Ještě navíc ta disco hudba u scén, kdy se cvičilo, mě z toho mrazilo radostí po těle. Takže po Medvíkovi Pú a před Goofyho tlupa, je tohle moje oblíbené.

Máša a medvěd (2009) (seriál)

Zdá se mi to? Na minimaxu dávají díly hodně uhlazené a roztomilé, zatímco ČT vysílá groteskní sérii? Ta druhá se mi líbí. Když jsem to viděl před lety, tak jak někdo zmínil, že to porazí "ty americké drastické seriály", zatímco onen člověk se dívá na takové seriály (Dreamworks, Pixar), tak to mě tak naštvalo, že jsem to pár let raději nesledoval. Ale ta ČT série je výborná. Edit: Moc se mi na tom seriálu líbí také rychlost pohybů při dynamických scénách, dokonce i při těch klidných. Ohledně rychlosti jsou nejlepší ty díly o kočce a myši a díl o robotovi uklízeči.

Soudy Kláry Slámové (2017) (pořad)

Nula procent??? To jsem ještě u žádného pořadu neviděl. :D (psáno 8.3.2017)