Rumový deník (2011)

Bohužel jeden ze slabších filmů, kde je obsazený Johnny Depp. Pouze rum, kohoutí zápasy, novinařina, intriky a chudoba vs. bohatství. Není zde žádný zajímavý okamžik, nebo něco převratného. Jediné co mě zaujalo byly oční kapky, ale to spíše ze srandy, jinak celkem nudné. 3* dávám jen za výkon Deppa a okouzlující Amber Heard, protože bez ní by to nebylo koukatelné už vůbec.

J. Edgar (2011)

Proč?! Leo jako buzna? To je vrchol všeho a ještě ke všemu s Armiem Hammerem. To snad Clint nemůže myslet vážně. Ovšem až na tohle zklamání, jelikož mám Lea opravdu hodně oblíbeného a mám ho za charismatického muže, je to skvělý snímek! Vše výborně propracované. Nechápu, jak maskéři nebo počítačoví grafici docílili starého vzhledu obou hlavních hrdinů, hlavně na těle, na obličeji se to dá zvládnout, ale tohle? Naprosto detailně propracováno. Bohužel musím dát pouze 4*, jelikož jsem se i chvílemi nudila, ale to je tím tématem, jinak vše vynikající.

Zdrojový kód (2011)

Vynikající snímek, který pohltí snad každého. Jake Gyllenhaal předvedl naprosto skvělý výkon samozřejmě spolu s Verou Farmingou! Skvělý námět, děj, celkové promyšlení, časová posloupnost. Člověk se rozhodně nenudí a je napnutý jak to všechno Jake vlastně zvládne nebo nezvládne.

Velká vánoční jízda (2011)

Krásná pohádka na Vánoce. Zmatek, chaos, láska, přátelství, dárky, elfové, Santové, saně, sobi, no všechno co zde má být tady je. Samozřejmě i nutná dávka vtipu.

Klub rváčů (1999)

Výborný film, ovšem to se od Davida Finchera dá očekávat. Půl hodiny před koncem, jsem byla vážně udivena "rozdvojenou osobností" a vůbec jsem nechápala, co je pravda a co lež. Hodně zajímavé ztvárnění násilnictví a výtržnictví. Brad a Edward zde excelovali. Celá atmosféra snímku je skvělá a pohltila mě. Klub rváčů alias celostátní tajemství. Začalo to nespavostí a skončilo to gangem násilníků, kteří zlikvidovali vše co se dalo a vše jim prošlo, tak proč ne.

Expendables: Postradatelní (2010)

Až na pár vtipných scén a dobrých efektů, celkem trapas. Obyčejná střílečka pro chlapy, kde není ani opravdu hezká ženská. Stallone si zřejmě myslel, že kdy udělá film, kam nacpe pár známých, jak si někdo myslí "skvělých" herců, že udělá vynikající film, omyl udělal pouze dobrý film.

Nebezpečná metoda (2011)

Skvostné! Dle mého názoru nejlepší herecký výkon Keiry, viděla jsem nespočet filmů s ní, ale zde mě vážně utvrdila, že je to skvělá herečka a dokáže zahrát téměř cokoliv. Výborný námět i postavy a psychologický dopad na diváka. Sex je zde pojat velmi lehce a neodpudivě, což je zvláštní, protože se kolem něj odehrává celý děj a v některých chvílích ne příliš optimisticky. David Cronenberg mě vážně potěšil, smekám!

Jack a Jill (2011)

Výborná komedie. Opravdu jsem se bavila a smála se. Spousta zábavných scén, které rozesmějí snad každého. Sandler je skvělý, a je vidět, že dokáže zahrát cokoliv a kohokoliv, nejvíce mě překvapil se skákáním přes švihadlo. Tajná řeč byla taky kvalitní :D, mexická babička jak by smet. Sice to nebyl úplně super výkon od Dugana, ale nemůže přece pořád jen excelovat.

Hugo a jeho velký objev (2011)

Úžasná "pohádka". Neokoukané téma, zajímavě podané, a skvěle vymyšlené. Výborné prostředí a herci, kteří dokáží zaujmout. Celý děj je skvělý, efekty přímo legendární, pro mě top rodinný film pro rok 2011.

Pianista (2002)

Vynikající film. Začínám milovat téma 2. světové války. Normální člověk si ani nedokáže představit, co se tam tehdy odehrávalo. Adrien Brody je vážně skvělý herec, dokonale se přizpůsobil všemu, co tam dělo. Vše je to o smutném osudu Židů, kde jeden z nich je slavný pianista. Nejvíce mě zaujaly scény, kde hraje ve vzduchu, ale hýbe rukama tak, jako by je měl položené na piánu, opravdu briliantní. Částečně je to i střílečka pro chlapi, ale to je samozřejmé s tímto tématem. Nejlepší na tom je, že Wladyslaw Szpilman umřel v reálu 6.7. :D

Časové pásmo bylo změněno