Prasátko Peppa (2004) (seriál)

Hlavy v podobě dvoudírkatých penisů či sněžných děl, řeč proložená zvuky, vzešlými z rakoviny hrtanu, animace jednodušší, než Mesárošová.... haranty to baví. Bohužel. Nechápu, proč si děti do čtyř let věku neoblíbí péčko? Proč s nimi musíme čumět na fény?

Vesmírný pirát Kapitán Harlock (2013)

Vynikající animace, děj umístěn do atraktivního prostředí, prvních deset minut filmu mě navnadilo jako přímý přenos z MR mladších žaček v gymnastice nezaléčeného pedofila. Proč se to potom zkokotilo v nelogické blábolení, plné pseudofilosofických úvah bambusovitého typu, ví snad jen autor sám. Míchanice nihilistického pojetí, ekoteroristické vytřeštěnosti a (opět, kurva opět!) nelogického jednání postav dostala Harlocka na kolena. Neskutečná škoda. Mezi doublem a triplem, z nasranosti půjdu níže.

Forbes (2010) (amatérský film) odpad!

Státní zámek Jaroměřice nad Rokytnou má své hrdiny, což snad ani nečekal. Pitoreskní pokusy o grotesku dvojice Čuk a Gek jej proti jeho vůli nekompromisně vtahují na glóbus České republiky. Brání se, snaží se převléci za Červenou Řečici, nebo alespoň za kolečko suti, vše však marné. Blbečci si jej šoupli do záhlaví své filmařské společnosti, pročež je profláknutý a fpíči. Nyní je v obecném povědomí provždy spojen s krávovinami typu Forbes. Podobně smutný osud před lety přichystal jistý Adolf městečku s názvem Braunau am Inn.

Sleeping Dogs (2012)

Ti malí lidičkové se musí vzájemně udeřit tuze mocinkykrát, než se ubebíčkují do ležata. Protože málo papali a nemají sílu. Roztomilé.

Poslední dny na Marsu (2013)

Jakákoliv příčina zezombiování... zombisismu.... zombizace lidí je stejně uvěřitelná, jako jiná, takže si nechte kecy na koledu, že. Skvěle sehrané, dobře obsazené, drásavě konečníkovitě otevřené. No - to je asi blbost... drásavě otevřený konec. S výbojně povystrčenou bradičkou doporučuji.

LEGO® příběh (2014)

Rozdělím si komentář do dvou částí, s Vaším dovolením. I bez, to si jen tak hraji na empatického asertiva. Psal jsem si totiž v průběhu filmu poznámečky, abych mohl blábolit skutečně kriticky a fundovaně. A když už je jednou mám, plácnu je POMOvi do báze, děj se co děj. Začněme přímo ohodnocením - prvotní zděšení nad nepokrytou reklamou na produkt dánských vidláků přehlušila radost z opěvování neřádu, jenž nad řádem ční, nad řádem, v němž totiž zlořád se skrývá, ba i celá zlořádů podřadná řada! Kreativita byla vyzdvižena, zmrd dostal druhou šanci a my, mistři stavitelé z let osmdesátých, svého ztraceného kosmonautíka. Dobrá tedy. Zakoupím zmutovaný Merkur i dcerce, když tak hezky prosíte. Tak. A nyní si dovolím otrocky zkopírovat slova, která má opilecky roztřesená ruka zanesla během samotné promítačky na vnitřní stranu obalu od cigaret značky Marlboro light. - Hovno hádé, nějakej kino ryb//ježyžmajrá!//emet-dement//KOSMONAUT!!//chcát//to fakt prodávaj legopindi v podobě Brumbála??//zív//Ferrell, snad přijdou humory//zív//dys is dý ent.....No uznejte, že s podobnou přípravou nezaváhá byť i sebeslabší komentátor. Čtvrtou hvězdu dávám proto, že jsem již roky nešlápl jen v ponožkách na nějakou umělohmotnou kravinu s ostrými hranami, jejíž barva trapně ladí s kobercem a jiným způsobem, než bolestivým, je prostě neodhalitelná.

Nonstop párty (2002)

Tak takhle to tenkrát bylo? Aha. Hm. No. Těch několik přeživších, co se dokázalo samo obléci a proto mají pár štěků ve filmu, si to zajisté užívalo. A já se proti Wilsonovi spíše vyhraním, neboť tydýt, který pomáhal vytvořit nekulturu Dýdžejování, mi k prdeli prostě nepřirostl. Za sadu nekvalitně zachycených zvuků Klešáků, Pistolí a Divižnů sice díky, ale jinak - slastí jsem neomdlel.

Telefonní budka (2002)

Já bych ho odbachnul hned zkraje, xyfta. Kvůli podobným eklhaftům zrušil telekom telefonní budky, dělali jim špatnou reklamu.... psycho povedené, v některých momentech táhnoucí se jako slina dehydráta, ale klady prudce převyšují.

Terror Firmer (1999)

Největším přínosem filmu jsou samozřejmě kozy. Od pidi cvrnkátek přes hezky rostlé ňuchalky až po obří megavaky, kterými by se jeden mohl na noc spokojeně přikrýt a zádíčka by mu neofouklo, i kdyby zapomněl dorazit větračku do uzavřené polohy. Ostatní aspekty díla kulhají mezi trapností i nechuťárnou, občas si uchčijí na rohu mrzutosti a poblijónie, aby přesně ve chvíli, kdy chcete rázným úderem pěsti vypnout obrazovku, vyskočil nečekaně vydařený vtip, solidní parodický odkaz..... nebo kozy. Nejčastěji tedy ty kozy.

Twilight sága: Rozbřesk - 2. část (2012) odpad!

Vocap, bičis?? Copak si nemůže plnoletý, pohledný, kvalitně vzdělaný a nadprůměrně plodný nehomosexuální (bez komentáře, Peytl!) jedinec dopřát trošku té vyšší kultury? Nejen zábavou živ je člověk, proto jsem na moment odhodil Kierkegaarda a nasadil na obrazovku těžký level, nebudeme se z toho hroutit, ne? Pravda, v ději se kulda trošku ztrácel, neboť z nedočkavosti po čerpání moudra z úst nesmrtelných přeskočil z prvního dílu rovnou na poslední, ale nakonec to snad tak nějak pochopil.... Nebudu zbytečně spoilerovat, pouze zmíním, že permanentní menstruace, kterou trpí labilní Kirsten, přilákala již skutečně veliké množství vampíků. Ba co více, nějakým zázrakem dokázala vypudit ze své uskřípnuté dělohy plod. Což byla taková hyba pro rovnováhu světa, že se samotné jeho základy otřásly a mně se zvedl kufr. A když tak dvě tlupy vystajlovaných mimoňů postávaly na poli a sehrávali ,,král vysírá své vojsko", evidentně bez znalosti základních pravidel, řekl jsem si - milé třináctky, to máte za to, že mi za pár let stejně nedáte, vy svině!!!