Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Poprvé jsem vydržel až do konce, aby byl můj komentář přesný, spravedlivý a průzračný jako squirt zapřísáhlé ekoložky. A .... nemám co říci. Poslední double díl mne trošičku emočně vyšťavil. Ještě, že se již roky za pomoci injektoru podrobuji testosteronové kůře, jinak bych pro samé slzy neviděla ani na kojení. Romantika přece pro chlapáky není! Pravda, HIMYM nechal klukům tu výtečnou možnost vymluviti se, že jen sledují další Barneyho návod, jak oklátit nanynu, ale my, citliví hermafíčci, víme své! S klidem v duši doporučuji. Sledovat od začátku jest záhodno, kvalita časem stoupá a poslední série se veze na tak vysoké nostalgické tsunami, že neznalí musí jen útrpně blinkat a urychleně prcat v dál. Pro nás, zkušené Tedoposměváčky, dneškem skončilo něco krásného. Nového. Starého. Půjčeného. A modrého. Och(( Btw... kdyby měl nějaký mladičký místní uživatel zájem o to, abych poznal jeho matku, posílejte její foto, věk, váhy, míry, ráže, průměry a případné nabídky na finanční satisfuckci mně do pošty. Zn. kiss@drive.

Hobit: Šmakova dračí poušť (2013)

Spolu se Sokolíkem Segrestorů musím zaplakat po absenci ,,temných závanů" - a myslím to doopravdy, jak říkávají Němci - ohne prdel. Zatímco v Pánovi prcinů se Legoland sklouzl po chobotu pro určité odlehčení masakrózní atmosféry, ve Šmakovo sracím moštu klouže permanentně, sviští jako nějaký guru surfingu, skateboardingu či lubrikateingu, čímž nám z toho chvílemi dělá vyhajpovanou parodii. Neuvěřitelná nesmrtelnost hrdinů a ještě nepochopitelnější smrtelnost všech ostatních začne časem unavovat. A opět - všude tam, kde se Pítr neráčil držeti předlohy. No nic. Freeman není jen free, ale i cool a in, nějaká ta tisíciletá kurvička, znuděná ze sexu s dokonalými a hledající fousaté šidítko, mi žilku netrhá a drak je prostě debílek, což se dalo predikovat. Vizuál vynikající, snaha dorvat do toho nějaký přesah ala LOTR skomírá, retardovaného čaroděje blboděje se mi podařilo vytěsnit. Takže se docela těším, až tu budeme všichni společně Honit tam, a zase zpátky. Já říkal, že tuto epesní slovní hříčku ještě někam narvu!

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Tak jsem nevydržel pnutí, nepočkal tedy do prasince té.er., abych popatřil na šarádu vcelku, a nakoupil velice solidní verzi, kterou si kulda pustil na plazmičce a z metru hledal hnidy. Protože jsem ohledně Středozemě přečetl ještě jako pták neochmýřený vše, co Tolkien naškrábal, nemusím si na rozdíl od místních lembafilů (jejichž značná část četla maximálně tak Coura a Courka, an staví obecní mlékovod) dokazovat, že to znám a přejdu rovnou k hodnocení. Všude, kde se děj odklání od knižního, nastávají nejasnosti, nelogičnosti, příběhové pasti, díry ve stavbě vypravování..... prostě sračky. Které jsou neumětelsky maskovány pompézním a často až překotným kladením jedné akční krávoviny za druhou. Jasně se potvrzuje má prvotní sudba - v touze po zlatě natáhnout Hobita do tří celovečeráků nelze bez zprasení kouzla knihy pro malé a ty ještě menší. Ty vole, to je strašná věta!.... Ovšem za vidění to stojí, pročež osmdesát procent jako vyšitých.

Pár nenormálních aktivit (2013)

Třetí jen z důvodu diferenciace od pátého zcáry můvý. Zde jsem se přece jen několikrát ušklíbl.

Elvíra - Vládkyně noci (1988)

Patrně nejstrašnější dabingový výron všech dob. Cassandra v originále totiž nehovoří stylem zlitého retarda, takže děkujeme, Kořínkovic obludko. Film sám o sobě není žádný majstrštyk, důvody, proč jsme naň hleděli my, slušní lidé, a s námi i několik neslušných nelidí, tedy žen, se dají obejít za pomoci následujícího postupu: spusťte své Atari - po hodinové čekačce na naběhnutí strojovny klikněte na ikonku internátu - do obdélníčku Vašeho Seznamu napište (hned poté, co dojucháte nad obrázkem pejska v krkolomné pozici) google obrázky - i tam Vaše oko vyslídí ten správný plac pro vtlační písmen. Po naťukání Cassandra Peterson naked již nemáte důvod čučet na biják. Přeji příjemné chvíle s hairy girl.

Princ a pruďas (2011)

Princ a prdel na potulce za prcinou slečny Bešamel. Oujez, prdel, jinak herecké umění i výzor Mr. Mekbrajda pojmenovat nelze. Snesitelná taškařice, netlačící množstvím požíraných defekátů zbytečně na pilu. Castingový fórek s obsazením Lannistera vyšel dříve, než mohl komukoliv dojít. Patamůšto nět.

Ghost in the Shell 2.0 (2008)

Slušná animace, nosná myšlenka by tem někde také blila.... to, z čeho bych většinou dělal největší povyk, tedy táhlé a umučené sekvence ala ,,děláme stlašně temnou atmosfélu, Kulyk-san" tentokrát i odpouštím. Skoro. Ovšem kolem logiky jednání postav bych drahým Japoncům jednou pro vždy a tak, aby tomu i oni porozuměli, vzkázal toto: náhodné shluky čar, náhodné shluky čar, obrázek leknínu, čůráci!

Hunger Games: Vražedná pomsta (2013)

Tak jsou z toho další útrapy tvajlajtovité pubiny, která neví, jakého sokolíka si má vlastně pustit přes pysky, co? No, alespoň nevypadá jako Stewartová, tedy jako špatně zmuchlaná prdel. Děj se nám stále halí do jakéhos-takéhos skajfaj hávu, sice jednoduchého, přesto však přivožralému Kuldíkovi docela postačujícího. Malinko to dospělo, stále v tom je Vůdy a Jenny bych zatahal za cůpek, takže pokračujme ve hvězdném triplení.