Romance Helgolandská (1977)

Kulyk na výpravě za cooltůrou, tý jofka! Spojler!!! Pozor na něj! Nejdříve někam stále jedou, až jsem se obával, že tam možná ani nedojedou. Poté kamsi předlouho letí, trnul jsem, že snad nedoletí. Nakonec se vše v dobré obrátilo, tatínek má na pivo a rybičky co žrát. Vše trhaně zanimálil spolek lidí, kteří neviděli maják nebo poštovního vrkůa ani na pohlednici. Moc poučné. Škoda, že již několik týdnů nejsem citlivou dívkou a musím tedy mírně podhodnocovat. PS.: pytlíku, já to odhalil podle toho medailonu! Jsem tedy lepší a musíš mi sloužit. SAHARA!

Pomsta mrtvého muže (2013)

Ale to se nám to vydařilo! Největším problémem je Farrel, jehož jediným patvarem obličeje, který zvládá nasadit, je stehno z vepřa, přesto to ni on neposral do průměru. Gratulujeme a děkujeme za naboření.

Český žurnál - Dělníci bulváru (2014) (epizoda)

Tlupa bezskrupulózních debílků, částečně s IQ tykve (což si mohu dovolit tvrdit, neb je o mně všeobecně známo, že mám IQ mikve), částečně s morálními zásadami hnoje, vedená koktavým, obtloustlým, exhibicionistickým kokainistou, koná dobro. Každý den vynakládá veliké úsilí a pinoží se v lejnech jen proto, aby lid prostý zůstal i sprostý. Budiž jim sláva! Neboť, jak v dokumentu zaznělo, ovčan se při juchání nad nevhodně vyprsklým hlenem Džambulčiným, či jejího libovolného ekvivalentu, vybouří a nemá tendence stávkovat za zlepšení celospolečenských poměrů, či co to tam vlastně ichtyl Bárta plácal za nechtěné pravdy. Obdivovatel Chomského. Hm. Asi chce jeho objev generativní gramatiky přetlouci gramatikou degenerativní. Symbiotismus sereblit a ,,píšících" zprdukuličkářů, či ještě lépe - jejich vzájemné parazitování, by zajisté zasloužilo hlubší vnor, milý investigativní týme. Zkuste to ještě jednou a drsněji. Odchyťte si třeba pár pozapomenutých nebo zneuznaných z obou stran, najděte, kde ekzaktly v tom jsou prachy, odkud plynou kam, proč, jak a především - za co! Vyplýtvejte troškou času na psychologický rozbor aktérů i čtenářů. Tněte ostřím, toto byla sice hezká rána mečem po hubě, ovšem plochou stranou a bez následného doražení. Postskriptum: Pavlu Novotnému - znám několik zoufalců tvého typu. Mindrák je nejprve pokřivil, aby si jím následně omlouvali svou hranou suverenitu, sobeckost a bezzásadovost. Snad i právě proto, že nejsi úplný blb, trpíš o to více. Ve slabých dnech, spíše pak jen v mučivých vteřinách oněch slabých dní, prostě když již nevím, komu bych svou lásku cpal, jsem blízek tomu tě litovat. Mimojiné - během chvil, které jsem věnoval sledování dělníků, stírala zrovna paní I.B. rosu na kolejích. Haudujůfýl, chlapče? Postpostskriptum: KARLU JANEČKOVI či jiným zájemcům, operujícím jistými zdroji - nabízím know-how, díky kterému lze dostat bulvár na kolena, nebo jej alespoň donutit kvíkat jako čerstvě píchlé prase. Odměnu vážně nepožaduji, ale uskutečnění nebude nejlevnější. Ovšem mohlo by to stát za tu prdel, přísahám na holej pupík. Má pošta jest otevřena.

Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (seriál) odpad!

Rád bych Vám položil prostý dotaz, tedy větu s otazníkem na konečníku: máme tohle zapotřebí, do píííčééé ale už?

Ledové království (2013)

Rákosoidi vždy rvou do svých animálů alespoň jednu postavičku, která má odlehčit atmosféru a udržet u přijímačů i ty z nás, kteří jsme mentálně přibrzděnější. To se pak mezi intergalaktickými křižníky či vedle godzillí kloaky pomotává nějaký obrooký degen, blábolí věty typu ,,kdo mi to tu loupe pindíček? To bude přítelovo větříček..." a tváří se rozverně. No, Disney se s tím nekakal, do frouznu nasadil nablblíků celou sadu, respektive prakticky všechny postavy připomínají karikatury. Princezna Dementola, jouda, co dealuje zmrzlým Norům led, obchodní partner - hyperventilující záprtek, pochodující huhuláh, sob anální průzkumník a Krasoň z mnohoděťátkova....všichni odlehčení tak, že až nesnesitelně příliš. Kromě toho potroublý příběh, nesnesitelné songy a absence hepyjendu, který by ukojil mé romantické srdce. Toto pustím dcerce leda při záškrtu. Na doražení. EDIT po roce a půl - třiikrát! Dnes jsem viděl Ledové krávovství třikrát! Povolují mi svěrače. Dcera na to hledí stále dokola s výrazem lobotomizovaného karfiolu, jen jen pustit i slinu, ovšem na jakýkoliv pokus o vypnutí reaguje změnou v multidimenzionálního Satana. Raději tiše pláči v rohu.

S hlavou v pytli (1984)

Vykurvený dabing tohoto průkopníka ztřeštěných krávovin o něco sráží. Kadence ,,vtipů" solidní, každý čtyřiapadesátý i pobaví. Přesto jsem si odnesl krásné ponaučení ohledně odpovídání libovolné neznámé kozonosce, která mi na nabídku rendez-vous znechuceně odvětí, že rozhodně nemůže. ,,Tak tedy hned po menstruaci?"

Vlk z Wall Street (2013)

Bezdetailní popis rozkrádačky amatérského ekonoma neukojí, jednostranné vykreslení té sobecké stvůrky v nás ji zbytečně glorifikuje, prcvečírky mohly být představeny podstatně detailněji, neboť - buďme ku mně upřímní - proto jsem na to čuměl. Toliko k výtkám. Kapryjo se vážně vyšvihl ve výtečného herce. Začínám mít dokonce podezření, že ne každý jůes ňouma, kterého považuji za retardovaného ochotníka oblastní úrovně, je na tom se svým umem ztvárňovat xyftem, pohyby a mluvou zadaný úkol až tak špatně. Třeba jen Holýúd točí sračky a nutí námezdní držky k potlačování vlastního potenciálu?? Vždyť i ten potroublý Cage jednou, dvakrát dokázal, že nemusí nutně zírat jako jezevčí štěně po vivisekčním zákroku, provedeném mezi mozkovým lalokem a zbytkem dutinolebeční fašírky.

Archer (2009) (seriál)

Zásadní informace - nehodnotit a ani nepřestat sledovat po prvním dílu. Během druhého již zpozorníte - a od třetího se začnete spokojeně tlemit. Vhled do zvláštního houmra tvůrců potřebuje svůj čas. Seriál je obzvláště vhodný pro kvalitní angličtináře, protože kadenci hovoru či břitkost jazyka titulky nedokáží vystihnout, případně vy nestíháte čísti je. A bykoz já ingliš docela gud, ale not zas tak veryvel, sem fpyčy.

Připoutejte se, prosím! (1980)

Byl první, byl jako zjevení, JE stále nejlepší. Cukr s Cukrem und Ebremsem v zádi pokračovali v pokusech o hóp přes tuto vysokou laťku, ale ani oni, natož pak jiní, entuziasmus počátku nepřekonali. Lovískuji to jako donchuánek rybinu.

300: Vzestup říše (2014)

Hezký animovaný film pro dorostence. Takto by měli Japíci točit! Tři až dva herci chvilkami vypadali jako opravdoví. Tak se na to podívejme ve světle dnešní pohnuté doby - ajatolláh obdržel varování, že na něj stačí i parta řeckých plážových volleybalistů v neckách, Spartička dostala nový marketingový impuls a Slavia na prdel od Boleslavů, he he. Maně mi tak napadá, že film vlastně vyvrací onu údajnou nebezpečnost násilí, promítaného harantíkům na plátno. Pokud se zblblý patnáctiletý cvalda pokusí za pomoci rybičky po dědovi a z třístovky okoukaného vraštění obočí vykuchat během dvaceti vteřin patnáct set spoluobčanů, čeká ho nemilý pád na dno a civilizace díky tomu beze ztrát odhalí dalšího narušence, kterého může zavčasu eliminovat do klece. Pro nenáročného a tupého diváka mého typu solidní zábava, obzvláště, když se dokáže oprostit od poslechu motivačních projevů k na smrt jdoucím nudistům.