Přepadení v Pacifiku (1992)

Těžká klasika akčních devadesátek - Saegal je fajn, ale ty jeho filmy jdou od desíti k pěti, ale tohle bylo v době jeho vrcholu.

Five Hot Stories for Her (2007)

Pokus o porno s dějem s estetičtějším provedením. Myslím, že se to i povedlo, ale nějak jsem nepochopil tu gájovskou scénu.... teda snad jako že všichni spolu žili štastně až do smrti, nebo co

Jack Holborn (1981) (seriál)

Naprostá legenda z dob ČST a jejich pořadů Magion a Vega.

Pirates II: Stagnetti's Revenge (2008)

Na to že se jedná o pornofilm, tak musím uznat, že to bylo zábavný a zasmál jsem se víc jak u všech troškových filmů dohromady. Mělo to dokonce lepší kostýmy a výpravu než drtivá většina českých filmů, který jdou do kin. Na tomto filmu se asi neukojí člověk, který se chce u filmu udělat, ale lidi co se chtěj zasmát a pobavit. Jako ekonoma by mne zajímalo , zda si ten film na sebe vydělal :-)

Ranaři (2001)

Gansterka s pozvolným tempem a víc než akcí obsahuje směsici vtipných hlášek. Na pohodový zimní večer pohodový americký film s nádechem nezávisloti. ( kdysi to myslím na ČT dávali v rubrice Nezávislé americké léto, tak se snad i trefili )

Sin Nombre (2009)

Skvělá kombinace naturalismu v podobě zobrazování krutého života potetovaných gangsterů s poetikou příběhu dvou lidí na dlouhé cestě vlakem ze střední ameriky do vysněných spojených států. Na gangsterku tam bylo málo akce a pomalé tempo, na romantický film málo rozvinutý vztah, na dokumentární moc fikce, ale od všeho trochu dalo dohromady hodně zajímavý film.

Dům (2011)

Trochu film o ničem, hrozně pomalej, ospalej, depresivní, navíc zmršený dabingem, ale aspoň to mělo relativní happyend. Ty hvězdy dávám za výkon pana Krobota ale spíš za nejkrásnější oči, který jsem u slovenských hereček viděl. Judit má budoucnost :-)

No moriré sola (2008)

Exploitation v amatérskolatinském hávu. Vždycky mne tyhle filmy fascinují jako protiklad toho čím člověka krměj v hlavním proudu alá růžová zahrada nebo všechny ty velkorozpočtové filmy z ameriky, kde sice ukazujou smrt padesáti roztřílených lidí, ale ukázat jenom ňadro s bradavkama je skoro zločin. Nevím jak tento film ohodnotit, ale někdy by tenhle film měli pustit na nově v hlavním vysílacím čase. :-)

Chaos (2005)

Amatérský film party nadšenců s nějakou agresivní úchylkou ....

Kytice (2000)

Je to trochu něco jiného, tematicky ryze české ale ta kamera je geniální. Lepčí brabec v hrsti, než holub na střeše!

Časové pásmo bylo změněno