Rambo: Poslední krev (2019)

Po strašně dlouhé době sem píši komentář, ale tady mi to nedá. Nechápu ty špatné recenze tady. Že tohle není Rambo, že to je moc nudné, atd... Že to není akční jízda od začátku do konce? Ale o tom přeci nebyl ani první film... Byl to psychologický thriller o veteránovi, který trpí vnitřními démony a kdy i okolí se k němu nechová fér. Za celý ten film zemřela jen jedna postava. A to ještě spíš náhodou. Nebyla to žádná akční jízda jako ty další filmy. Ale právě proto mám ten film nejraději. A tohle mi ho strašně připomnělo. Začátek filmu jde zpátky ke kořenům celé série o muži který trpí tím co zažil a sám i provedl. O muži který se s tím snaží žít a vyrovnat. Ano na konci je to řežba, ale co čekat od Ramba když mu ještě nikdy nikdo v životě tak neublížil...

Cesta (2009)

Super postapokalyptický svět, bohužel film mne už tak neoslovil. Lépe řečeno mi ho pokazila postava syna. Který se cca v 10-12 letech chova jako kdyby mu bylo pouhých 5 let. Na to, že se v tom světě narodil a vyrůstal o něm neví nic a chová se jak naproastá najivka. A pokud mu mělo být méně, tak to tam není nikde řečeno. Takže celou dobu jsem ho bral jako 10ti letého kluka. A za další nechápu jakto že ješte v některých místech fungovala energie. Bohužel to mi zkazilo celý dojem z filmu, proto jen 3*

Číslo 9 (2009)

Užasná atmosfera, krásně vytvořený postapokaliptycky svět který mi připomínal Fallout. I dějově mi to nepřišlo tak špatne, pořad jsem se ptal co se stalo a jak to spoulu všechno souvisí. Ale posledních 10 min mne dost zklamalo. Nebýt toho tak dávám 5*. Takhle jen 4*

Anatomie lži (2009) (seriál)

Když jsem vyděl první díl tohoto seriálu, tak mě uplně vtáhnul. Ale po pár dílech kdy se všechno opakuje pořád do kola jsem se u toho začal nudi. A to tak moc že jsem všeho všudy viděl asi jen 7 dílů a dal už se nemám vůli se ta to vůbec koukat. Bohužel, ikdyž Roth je tam užasnej.

Dva výtečníci (1977)

Pro mne nejlepší film H+S. Jen český dabing v tomto případě je hrozný. Jako Dva poldove je dabing super.

Údolí stínů (2002)

Slušná akce, kdy scénář není až tak špatný jak tu někteří lidé píší. Pravda s českým dabingem je to děs a hrůza. Ale co mi opravdu vadí, že to tam vůbec nevypadá jako ve Vietnamu. Jasná americká příroda. A ani nepoužití žádné dobové hudby tomu moc nepřidalo.

Avatar (2009)

Po vizuální stránce asi zatím neznám lepší film. Ale dějově mi to přijde tak trošku jako vykrádačka Posledního samuraje. (Hlavní hrdina přijde s cizí civilizací, omylem se dostane k domorodcům, kde poznává jejich kulturu, úctu k přírodě, bojové umění a taky lásku . Nakonec se přidává k nim při boji proti vyspělejší civilizaci). Sice je tam pár obměn, ale ne dost. Pro mne kuli tomu kompromis a 4*.