Nikdo (2021)

Pomerne zábavná oddychovka s Wickovským feelingom a postavami pripomínajúcimi RED. Neurazí a v určitých veciach aj nadchne :) 80%

Ještě máme čas (2020)

Herecky dobré, Viggo nesklame, ale predsa len to nie je ničím nadpriemerný film. 60%

Liga spravedlnosti Zacka Snydera (2021)

Pozitíva oproti originálu to určite nájde. Vypiplanejsie, vysvetlene detailne, niektore sceny, ktore privadzali pocit trapna zmizli. Napriek tomu este stale to nema uroven konkurencnych Avengers. Efekty su slabsie a herci, no povedzme si na rovinu, tiez je to o level inde, cest vynimkam, ktore su ale skor vo vedlajsich postavach. Napriek vylepseniu mam vsak este jednu vytku. Ta stopaz je fakt prepalena...

WandaVision (2021) (seriál)

Za mňa dosť prehypovaný seriál. Rozhodne žiadna seriálová udalosť roka sa nekoná. Napriek tomu občas vtipné, občas aj akčné. Bohužiaľ miestami aj trápne... 60%

Mladí muži za pultem (1994)

Možno je rok 2021 neskoro na ocenenie geniality tohto dielka, neviem. Za mňa priemer. 60%

Dámský gambit (2020) (seriál)

Naozaj kvalitná vec. K dokonalosti mi chýbalo možno len skrátiť o 1-2 diely a preobsadiť zopár fakt nesympatických ksichtov :) 85%

Nechte ho jít (2020)

Herci dobrí, bohužiaľ postavy a príbeh by si zaslúžili lepší scenár. 55%

Mělas to vědět - Trial by Fury (2020) (epizoda)

Diel, v ktorom začal dominovať Grant. Naozaj herecky zaujal a prebral štafetový kolík po Donaldovi a Nicole. Zatiaľ naj diel za mňa. 90%

Defending Jacob (2020) (seriál)

Byť to o diel 2 diely kratšie, mohlo to byť za 5* . 85%