Mortdecai: Grandiózní případ (2015)

Film mi doporučil mladší kolegyně, že u toho slzela smíchy. Mé oko zůstalo tedy suché, ani si nemohu stěžovat na namožené břišní svaly.

Atlas ptáků (2021)

Na komentář nezbyl čas, ale určitě bude.

Tichý společník (2021)

Nedívala jsem se na hodnocení filmu ani si nečetla žádné recenze, prostě jsem se dívala. Ty pitoreskní figurky mě od samého počátku bavily. Skoro se zdá, že v tomto případě jsem cílová skupina já. Mě to sedlo jak p... na hrnec.

Kočky (1964)

Někdy si ráda zopakuji a rozepíšu se víc.

Nezapomenutelné prázdniny (2013)

Mám ráda Toni Collette, což se bohužel nedá říct o všech filmech, ve kterých hrála.

Popelka (2011) (TV film)

I v Německu přišli na to, že drzá Popelka má větší sympatie než ušlápnutá.

Zakladatel (2016)

Dobře natočený film o jednom mizerovi, který ukradl know-how dvěma naivním šikulům. Myslím si, že dnes se bráchové McDonaldovi obracejí v hrobě, když vidí, jaké shity se pod jejich jménem prodávají.

Láska a lidé (1937)

Horší technická kvalita, jednoduchý příběh. Popravdě jsem od Vladislava Vančury čekala více.

Stínohra (2022)

Stínohra je filmem n pomezí světla a stínu. Světlou stránkou jsou výborné herecké výkony a dobře vytuněná  atmosféra. Samotný příběh není nezajímavý, přesto jsem při sledování měla pocit přílišného vrstvení. Je to jako v galerii - nějaký obraz vás zaujme, ale do obývák byste si ho nepověsili. Buď je zajímavý jako celek nebo vás upoutají ještě více jeho detaily. Taky bylo detailů tolik že se mi chvílemi ztrácel celek. Kdo tu byl hlavní postavou, na kterou měla být upřena pozornost? Byl to skutečně Jan Kavka?