• Krátkometrážní

Blood Widow (2014)

Tahle killerka s porcelánovou fazonou zrovna moc křehká není. Žije si v poklidu ve svém na oko neobydleném domečku a kdyby jí neotravovali noví sousedé a jejich kamarádi možná by je ani nerozsekala. Jenže oni samo sebou otravovali a tak se nám tu bude válet samá ruka, samá hlava, nějaké to střevo a hlavně konečně se režie chopil někdo kdo bez okolků natočil jak to dopadne když jste dement a nedorazíte momentálně rozbitou killerku. Za to fakt tleskám to byla nádhera no jéje...vraždy nejsou špatný, ale ani žádnej zázrak to samé vše ostatní...ALE...ta vraždící holčina je fakt povedená, maska vypadá dostatečně hnusně a některé scény jsou opravdu napínavé takže já jsem spokojen a film si rozhodně zaslouží více než 36% co má teď...za mě 60% a chci pokračování.

Zátah 2 (2014)

Evans je bůh!! Jednička byla bomba a totálně mě vykolejila protože takovej nářez nemohl v tu dobu nikdo čekat no díky bohu u dvojky sem to čekal protože nebýt na to duševně připraven stal by se ze mě slintající žvatlající jedinec neschopný pobrat co to viděl...a co že jsem to vlastně viděl? Totální MASAKR !!! Hustokrutěmegapřísnou akční řežbu kde choreografie je z jiné galaxie a dechberoucích rubaček je tolik že prostě nemáte šanci vyzdvihnout jen jednu...Máme tady masakr ve vězení na záchodech následuje rubačka na zabláceným vězeňským dvorku dále třeba totální jatka v metru kdy holčina s kladivama fakt znepříjemní den několika maníkům, šílenej maník s pálkou, chlapík co Vás vykuchá rychleji než profi kuchař kuře, rubačka v klubu, brutální automobilová honička a na závěř absolutní masakr kde se střetnou ty nejdrsnější borci jako pálkař, kladivářka nebo ten vyvrhávač a proti nim chudák sám samotinký Rama...i když co to melu jakej chudák? Tahle šrotovací mašina v podání Iko Uwaise se snad nedá zastavit...Tady je zbytečný cokoli blábolit snad jen že jak někteří jedinci si stěžují že to bylo moc dlouhý tak teda já osobně skoro brečel že to už bude končit být to třeba o hodinu delší vůbec bych se nezlobil. Za mě jasně plná palba a dost keců jdu si to zase pustit a pak znova a zas !!

Jízda do pekel 3 (2014)

Declan si chtěl odpočinout od Wrong Turn rodinky a vrhl se na Joy Ride. Tak tedy : Rezavej hřebík je prostě nesmrtelnej a i když ve dvojce prožil ohnivé inferno tak zde má pleť opět jako dětskou prdýlku a dále terorizuje nevinné kolemjedoucí. Tentokrát to odnese jezdec rally a jeho parta a garantuju vám, že většina z nich se závěrečných titulků nedožije a pokud někdo přece jen jo určitě si příště rozmyslí házet kamionu myšky (tím myslím, že mu to střihli s autem před čumák a ne že po něm házeli potkany) . Že je Rezatec psychouš to už víme dávno takže ve své choré palici vykalkuluje, že přiměřeným trestem bude pomalá a mučivá smrt celé bandy a snaží se opravdu srdnatě zlikvidovat všechny a všechno. Bát se u toho nedá, ale dobře se na to kouká, nenudí to a já se celkem bavil takže spokojenost.

Monster (2012)

Jodelle Ferland dostane klepec od démonického králíčka...no tak tohle fakt ne

The Sleeper (2012)

Hlavní hrdinka Amy se stává novou členkou dívčího spolku Thety a chuděra netuší, že jeden killer sthrejda s očima jak slepec, které mu dodávaj silně nesympatickej a znepokojivej vzhled, se zrovna ten den rozhodl trávit svůj volnej čas tím, že volá do baráku Thety a mezi funěním a šeptáním zdatně vyhrožuje která holka bude na řadě jako první, druhá atd...k tomu si kreslí na fotky členek Z Z Z s tím, že je pro danou členku čas jít spát a to rovnou nafurt. No vědět to naše milá Amy dřív asi by se jim na členství z vysoka vykálela jenže ona to neví a tak začíná hrát nevědomky na honěnou s vrahem, kterej dle mého díky mastnému účtu za telefon je na štíru s prachama páč vypadá lehce omšele, ale kladivem se ohání o stošest. Na jedno shlédnutí naprosto v pohodě film s občas znepokojující atmosférou a celkem dost vraždama akorát to gore vypadá děsne gumově. Za mě ale pohodovej horor...

Geoul sokeuro (2003)

Velmi velmi povedený snímek, který byl vzorem pro americký film Zrcadla. Je až škoda, že zatímco americkou verzi viděla hromada lidí tak tento korejský mysteriozní kousek nezná skoro nikdo. Já jsem rád, že patřím mezi těch pár co to viděli i když musím přiznat, že mi to tedy trvalo a skoro se za sebe až stydím. Duchařina u které diváka několikrát zamrazí a opravdu dobře natočená. Když jsem film dokoukal vůbec se mi nelíbila představa, že musím ještě do koupelny kde mám velké zrcadlo a čekal jsem co mi můj odraz provede. To myslím celkem jasně ukazuje, že rejža odvedl opravdu dobrou práci. Parádně depresivní horor na který se rozhodně rád podívám znovu a všem lidem kterým se líbila americká verze plně doporučuji protože se jim určitě bude líbit i tento snímek.

UFC Fight Night: Henderson vs. Khabilov (2014) (pořad)

Bacha SPOILERY a blablabla můžu už povídat?? Super tak jedeme....A máme za sebou další UFC Fight Night tentokrát s pořadovým číslem 42 a jaké že to bylo? Otázka názoru za mě osobně...Mno tak jo objektivně uznávám že to bylo fajn :D Sice nejsem extra příznivec much každopádně pod 4* nepůjdu to bych ty zápasníky urazil protože z hlavního programu šel na body jen jeden zápas ze šesti (Ne neuhodli jste tentokrát v tom Benson nemá prsty na vině je další Mr. Decision pan Sanchez kterej zápas neukončil před limitem už od roku 2008 nepočítáme-li BJe Penna z roku 2009 ale to ukončil doktor. ) . Tentokrát se zmíním jen o dvou zápasech jelikož zbytek mě fakt minul. Takže zápasy Diego Sanchez vs Ross Pearson a Benson Henderson vs Rustam Khabilov. Sanchez s Pearsonem byl mnou celkem očekávanej zápas jelikož jsem byl zvědavej jestli Ross tu věčně šklebící se imitaci Vitora Belforta vypne. (omlouvám se příznivcům Sancheze uznávám že má palici z železobetonu a je to rváč, ale poslední dobou mi přijde že se více soustředí na svou image drsoně než na tréninky samotné) . Už u představování borců bylo jasné že Rossovi se nefandí a naopak Diegovi fanděj snad všichni. První kolo bylo celkem vyrovnané takže chápu pokud ho pro sebe urval Sanchez ale pak už to byla jasná záležitost pro pana Pearsona. Ve druhém kole poslal pěknou ranou na bradu Sancheze k zemi a ten i když hned vstal (fakt neskutečnej to zas jo) tak byl otřesen no ale samo začal opět šaškovat a dělat jak mu nic není. Takže škleb sem škleb tam prstíkama samé COME ON, COME ON, ale sodu dostával dál a z rány u obočí navíc slušně krvácel. Plus nosan na tom nebyl o nic lépe. Ve třetím kole k zemi nešel ale krvácel ostošest a zatímco jeho údery končili většinou v Rossově krytu tak sám inkasoval docela dost. Konec zápasu a je to jasné 3-0 max 2-1 na kola pro Rosse Pearsona kterej Sancheze hezky vyškolil děkujeme další zápas...cože??? Jak jako ať počkám?? No fajn tak jo jak to teda nabodovali? První : 30-27 Pearson hmm však to říkám. Druhej 30-27 Sanchez !!! Cože? Si spletl bojovníky ne??? Jak může chlapovi co šel ve druhým kole k zemi a motal se jak po maturáku dát 30-27?? No nic ještě že je tu třetí rozhodčí a ten to vidí 29-28 pro...Sancheze !!! Děláte si ze mě sedací svalstvo??? Krádež století tohle fakt že jo...Humus humus...kdo mi nevěří prosím mrkněte na zápas tady fakt nebylo co řešit...mno nic jdu se z toho vyzvracet a vracím se akorát na poslední zápas. A tady vše naopak milé hned od začátku. Oba dva borci naprosto v pohodě a upřímně mě třeba překvapilo, že když byl vyhlašován Benson tak bylo v záběru vidět jak mu Khabilov tleská. Pak slušné ťuknutí rukavicí v centru oktagonu a je tu první kolo. Borci se opět pozdraví a jde se na to. Khabilov ukazuje že je opravdu dobrý a háže Bensona na zem a to dokonce víckrát. První kolo tak jasně pro něj. Ve druhém kole mají oba dva své momenty Khabilov boduje dalším porazem, Benson dobrá obrana jde zpět do postoje, dostává se Khabilovi do zad, jde s ním na zem a tam zkouší škrcení ale Khabilov si to pohlídá, jde se opět do postoje, Benson Khabilova natlačí na klec a zkouší poraz, ale i když patří v LW mezi největší bojovníky tak tentokrát má proti sobě soupeře, který za ním fyzicky nezaostává ani o píď a Benson se tak se svou silovou převahou na kterou bývá zvyklej může tentokrát rozloučit spíše vypadá silněji Khabilov a na zem nejde naopak Bensonem smýkne a ten padá k zemi ale okamžitě vstává. Druhé kolo se dá dát oběma a jdeme tedy do třetího. Benson zkouší kop, ale Khabilov mu nožku chytá a akci zakončuje parádním porazem. Benson ale na zemi umí a vlastně i když v zápase padá celkem často tak soupeři nic moc nedovolí a nakonec se opět vyškrábe na nohy. Benson Khabilova natlačí na klec ten dává další úspěšný poraz , ale naběhne si do gilotiny a má tak o zábavu postaráno. Uteče z ní ale perfektně. Benson pak na jednom koleni v pokleku tlačí Khabilova na klec a nakonec vstává a jede se dál. Khabilov další poraz málem opět vpadne do gilotiny ale dostává se z ní dřív než jí Benson pořádně chytne. Ten okamžitě zkouší něco jiného a parádní akcí se dostává z pod Khabilova na něj a zalehává ho. Škoda slov to musíte vidět. Ze země ho už nepustí a tím končí třetí kolo a Khabilov mi poprvé přijde unavený. A pak čumím. Benson vstává a když vidí že Khabilovovi se moc vstávat nechce tak mu jde pomoci na nohy...no to se jen tak nevidí ne? Khabilov se vděčně usměje, Benson ho poplácá po zádech a když k tomu připočteme že se každé kolo nezapomenou pozdravit tak tu máme nádhernou ukázku sportovního ducha. Po třech kolech jsem vůbec nevěděl jak to nabodovat. První kolo bylo jasně Khabilova ale druhé a třetí se dalo dát dle mého oběma takže to může být jak 2-1 pro Bensona tak 2-1 nebo dokonce 3-0 pro Khabilova...no safra to je napínák. Naštěstí tento zápas na body nepůjde. A je tu čtvrté kolo. Pozdrav a jedeme. První minuta v postoji, Benson se v klinči snaží strhnout Khabilova k zemi , ale neúspěšně. A potom to přijde jako blesk z čistého nebe...Benson vyráží do útoku, pravé, levá a obě rány trefují Khabilovův obličej ten jde k zemi a Benson ucítí krev a zároveň si zachová chladnou hlavu, nezazmatkuje, ale místo toho Khabilovi vleze na záda a nasazuje škrcení. A tentokrát chytá pořádně a Khabilov je nucen odplácat. Parádní zakončení parádního zápasu !!! Opravdu úžasná kombinace pravá, levá, záda, škrcení. Vše naprosto plynulé jako jedno promyšlené připravené kombo. Khabilov měl Bensona na zádech a škrcení nasazené dřív než dopadl na zem. Neskutečný !! Benson tak poprvé vítězí před limitem a nahlas si říká o další titulový zápas a kdo ví. Třeba se vrátí na trůn ale to ukáže až budoucnost. Každopádně krásné zakončení Eventu a hlavní zápas večera za mě naprostá paráda. Tak a tímto se s váma zase na chvilku loučím a klasika...děkuju všem co to dočetli a na viděnou u dalšího UFC !! :)

The Monkey's Paw (2013)

Stephen Lang je prostě drsoň. Když zrovna neválčí s modrákama nebo nelikviduje dinosaury tak alespoň pod vlivem opičí pracky, která prej plní tři přání, vraždí kolemjdoucí na potkání. A že jich potkal celkem dost. Po počátečním škrcení mikinou a lisováním hlav nakonec objevil starou dobrou mačetu a už jí nedal z ruky. Každopádně na tenhle horor jsem se mrkl hlavně kvůli němu a dle mého film stojí a padá právě na Langovic klučinovi. Mě jeho psycho prackou posedlej killer kterej je v srdci vlastně bodrej strejda docela sednul a fandil jsem mu o dost víc než hlavnímu klaďákovi - Jak bych taky mohl fandit dacanovi, kterýmu umírá máma na raka a on si místo jejího uzdravení přeje auto...no fakt synek k pohledání.... S filmem jsem tak nějak spokojenej, je ale fakt, že to mohlo být i lepší tak teda sečteno podtrženo máme tu ukázkovej průměr.

UFC 173: Barão vs. Dillashaw (2014) (pořad)

Tak jsem zde s dalším shrnutím některých zápasů a vůbec celého eventu. Takže kdo to neviděl ať nečte jelikož se v textu objeví všemi oblíbené SPOILERY ... jo fakt tam budou. Dobrý? Můžem? Jdeme na to. Turnaj UFC 173 byl pro mě osobně turnajem méně zajímavým a to z důvodu mého ne zrovna nadšení pro mouchy (tak označuju váhy jako bantamová, lehká atd) nic proti mušákům jistě že i mezi nima mám své oblíbence (Benson, Faber, Donald) ale přeci jen aby na turnaji bylo rovnou 9 !! zápasů borců co vážej max 70 kg to už na mě bylo trochu moc (ano od weltru vejš už mě to zajímá) . Ale to je čistě můj osobní problém jen si myslím, že když jde o UFC s pořadovým číslem a ne o UFC on FOX nebo UFC fight night, tak bych čekal, že turnaj poskládají tak, aby si na své přišla většina. Na tomto turnaji nebyl ani jeden zápas v těžké váze, ani jedny ženy...nic. Pro mě tak vše zachraňoval v hlavním programu weltr kde se utkal Robbie Lawler s Jakem Ellenbergerem a LHW kde proti sobě šli Daniel Cormier a Dan Henderson. Na titulák Barão vs Dillashaw jsem se celkem těšil jelikož i když taky mouchy tak u zápasů Barãa se nikdy nenudím. A nyní se na tyhle tři zápasy mrkneme trochu lépe. Začneme weltrem. Zápas Lawler vs Ellenberger sliboval jedním slovem JATKA a pro mě osobně infarktovej zápas jelikož oba dva jsou moji oblíbenci a nechtěl jsem ani jednoho vidět po těžkém KO na zemi. Jiný konec jsem nečekal protože jak Robbie tak Jake mají v rukou dynamit a jedinou otázkou tedy zůstávalo kde přistane první. Lawler začal zápas lépe a Ellenbergera v prvním kole jasně přeboxoval. Druhé kolo bylo stejné. Lawler zasahoval častěji a přesněji a chudák Ellenberger začínal v obličeji chytat různé odstíny barev. Jenže Ellenberger je chlap co tu KO POWER prostě má a je schopnej soupeře uspat jednou dobře mířenou. No a ve třetím kole to měl dle všeho jasně v plánu protože se na Lawlera vrhl a začala nefalšovaná přestřelka kde Ellenberger vysílal neskutečné granáty a Lawler vypadal celkem i překvapeně kde se to v něm najednou vzalo a potom schytal opravdu tvrdý úder který by hodně lidí poslal do říše snů. Lawler má ale taky hlavu z železobetonu a tento drtivý nápor dokázal ustát i když mu pěkně natekl obličej. Dostal se ale zase do tempa a naopak Ellenbergerovi bohužel jasně docházela šťáva a pak to přišlo. Bomba co ho rozhodila, natlačení na klec, koleno na hlavu a zasypání údery. Ellenberger se sice kryl ale byl naprosto pasivní a rozhodčí zápas odmával. Robbie Lawler tak porazil Jake Ellenbergera TKO ve třetím kole a jasně ukázal, že chce jít znovu o titul a já jsem pro jelikož jeho zápas se šampionem Hendricksem byl hodně vyrovnaný a rád bych viděl odvetu. Na řadu přišel souboj v LHW a proti sobě se tak postavil Cormier a Henderson. Už od pohledu to vypadalo zle jelikož DC byl o půlku větší než Hendo a jelikož je skvělý wrestler dalo se čekat , že Henda bude moci uválet a neriskovat čenichovku v podobě H-bomby jak to potkalo chudáka Shoguna. No a tak DC Henda vzal rychle na zem a tam ho držel a oťukával. Druhé kolo to samé. Fakt není moc co o tom říci snad jen mohu pochválit sílu jakou má DC protože s Hendem házel jak s hadrovým panákem a ve třetím kole jsem se bál, že s ním ten oktagon přehodí. Hendo bohužel nedokázal udržet zápas v postoji a na zemi proti podstatně mohutnějšímu soupeři neudělal vůbec nic. DC který donedávna působil v HW opravdu vypadal tak o 10-15 kg těžší a Henda naprosto vyčerpal a nakonec ho ve třetím kole uškrtil a bylo vymalováno. Hendo ale ukázal srdce a radši se nechal uškrtit do bezvědomí než aby zápas odklepal. DC ovšem vyhrál rozdílem třídy a jasně poslal šampionovi Jonesovi vzkaz že pokud ho nesejme Guss tak se může spolehnout, že ho sejme on. Ať tak či tak bude to sakra zajímavé. No a byl tu hlavní zápas večera o titul bantamové váhy. Aneb šampion a navíc devět let neporažený Renan Barão VS dle všech naprostý outsider TJ Dillashaw. Směle jsem fandil Dillashawovi a doufal v zázrak který se nepovedl mému oblíbenci Faberovi. Zápas začal svižně a oba dva bojovníci se spolu měřili čistě ve stand-up záležitosti, kde Dillashaw vypadal nadmíru sebevědomě, protože mít proti řezníkovi jako je Barão ruce dole na to musíte mít fakt velký koule. Kolo bylo vyrovnané a najednou BUM a Barão šel po strašlivé ráně k zemi a já si musel nahazovat hubu zpátky do pantů páč to jsem fakt nečekal a dle reakcí ani nikdo jinej. Barão ale dokázal nějakým zázrakem zůstat při vědomí a neuspala ho ani následná lavina úderů a dokázal kolo přežít. Každopádně vypadal otřeseně a i překvapeně (to asi všichni hlavně výraz Fabera v hledišti byl k nezaplacení) a kolo tak jasně vyhrál Dillashaw a všichni byli zvědaví jak to bude dál. Barão do druhého kola nastoupil jako by v prvním snad ani pecku nedostal. Hýbal se dobře a vypadal, že se z rány vzpamatoval, ale když jste se dívali pozorně viděli jste že je Barão po té ráně soustředěnější než kdy předtím, cítí respekt a hlavně se ukázalo, že úplně v pořádku nebude protože jeho jindy bezchybná obrana byla děravější a schytal několik pěkných úderů. Druhé kolo tak opět připadlo Dillashawovi a ten i po kole triumfálně zvedl ruce nad hlavu a vypadal skutečně při chuti. Že borci proti sobě nic osobního nemají dokázaly dvě další kola kdy Dillashaw dostal kopačku do slabin a musel se rozskákat v přerušení a naopak Barão dostal dle všeho šťouchnutí do oka a čekal přerušení jenže se ho nedočkal, Dillashaw nečekal jak se Barão s rozhodčím nakonec mimikou domluvěj a prostě jí Barãovi takovou vlepil, že ten se zastavil až o klec a tam musel přežít další nápor. I přes tyto věci si ale během jednoho kola plácli a na začátku každého dalšího se přátelsky pozdravili. To se mi osobně líbilo. Profíci každým coulem. Po čtyřech kolech už bylo jasné všem, že pokud chce Barão vyhrát bude muset Dillashawa ukončit před limitem, protože kdyby to dostal na body tak by fanoušci bodové rozhodčí asi zabili. Jenže za ta čtyři kola opravdu hodně nakoupil včetně headkicku, loktů a upřímně jsem nechápal, že ještě stojí. Dillashaw na druhou stranu páté kolo odmítal hrát na jistotu a šel stále tvrdě po finishi a stále s rukama u pasu a já se modlil ať jí v posledním kole nekoupí. Každopádně díky snaze z obou stran soupeře dodělat bylo páté kolo stejně akční jako čtyři před ním a pak to přišlo. Dillashaw trefil další highkick a já se bál že Barãovi ulítne hlava. Jenže on ho ustál (neuvěřitelný), Dillashaw ale pokračoval v útoku a po kombinaci úderů do obličeje, šel Barão po druhé v zápase k zemi a Dillashaw se ho znovu snažil ukončit a tentokrát po odmávání rozhodčího Herba už úspěšně protože tady šlo o zdraví a Barão skutečně dostával úder za úderem. Strhl se ohlušující jásot a lidi se tvářili, jako že nevěří tomu co viděli. Barão byl po devíti letech poražen a Dilleshaw se stal novým šampionem a radost měl neskutečnou ještě aby také ne. Barão sportovně uznal, že Dillashaw byl lepší a slíbil, že se však opět vrátí a od něj to nebudou planné sliby. UFC 173 se tak zařadí mezi úspěšné turnaje už kvůli poslednímu zápasu, který byl skutečně fantastickou podívanou a i když hodně lidí výsledek šokoval, tak byl zcela zasloužený. No a já se s Váma loučím a zase brzo na viděnou. PS : Kdo to dočetl až sem má můj obdiv :D

Wolf Creek 2 (2013)

Jednička mě moc nebrala, ale měla své momenty takže jsem byl na dvojku celkem i zvědavej. No a je dle mého podstatně lepší. Lepší příběh, více vražd, podstatně méně nudy (tady se skoro furt něco děje) více brutality, hlášek...Jsou tu některý fakt povedený scény. Líbil se mi začátek s poldama, scéna s klokanama, konec v jeskyních a tak dále...jediný co mě fakt točilo jsou logické díry velké jak ten kráter. Překousnu toho dost ale kamion s návěsem co na rovince jede rychleji než džíp a holka co čumí jak jí vrahoun likviduje přítele i když má vedle sebe kudlu jako kráva a vrahoun je k ní zády tak neudělá nic, no to tvůrci přehnali...takových kravin je tam víc a je to škoda ale když nad tím mávnete rukou budete se fakt dobře bavit...osobně jsem 100% pro trojku protože Micky Taylor je fakt kus zvrácenýho magora co si zaslouží vlastní hororovou sérii.