• Krátkometrážní

Stethoscope (2001)

Už vím kde se srbáci inspirovali :D

V/H/S/2 (2013)

VHS (Vážně Hrozná Slátanina) 2 je horor který mě opravdu neoslovil. Typan a typanda sledují v domě jednoho klučiny kazety no a co kazeta to jeden kraťas takže : a) Jednovočko : Chlapík co díky vytuněnému oku vidí duchy. Bylo to fajn i jsem se leknul takže jsem byl dobře navnaděn. b) Biker : Klučina na kole v lese potká zombíky. Nuda bez atmosféry a nadšení upadá. c) Nebíčko : Vychvalovanej příběh mě zklamal. 160cm vysoká žena porodí cca 2 metry vysokýho kozla s křídlama a všichni kolem páchaj sebevraždu...hm nic moc. d) Emzák párty : Kamera tak rozklepaná že nevidíte skoro nic a jste za to dokonce vděčný. Tak si to shrneme : jeden dobrej příběh, jeden nic moc a dvě kraviny. Hlavní potom taky nudex. Když to zprůměrujeme vyjdou dvě hvězdy a nebýt tam Jednovočko byla by to jedna. Po druhé už to vidět nechci.

Outcast (2010)

To se tam fakt musej svlíkat všechny hlavní postavy kromě té holky která za to jediná stojí? No nic tak k ději : Petrolejka se zamiluje do mladšího bráchy Hulka a nikdo jim to nepřeje. Chlapík co píchá ptáky svádí magické souboje se svou EX která se řeže do prsou (nechápu jak jim to spolu nemohlo klapat) a to vše se děje na dost ponurém sídlišti kde by se bál chodit v noci sám snad i Candyman. Filmek není vyloženě špatnej ale mohlo to být podle mého o dost lepší potenciál tam byl a nízkej rozpočet nevadil (i toho Hulka člověk bral) . Bohužel ale jsem nebyl napnutej jak šňůra na prádlo a ani mi po zádech nejezdil mráz. Vlastně mi bylo úplně jedno jak to dopadne. Jednou stačilo (stejně jako sex Petrolejky s Hulkem).

Coffin Baby (2013)

A cenu masáka roku získává Kuklák. Všichni gratulujeme. Chlapík co zlikviduje plus mínus pár stovek lidí a navíc vcelku nehumáním způsobem si cenu zaslouží. Budou se řezat hlavy, ruce, nohy, kobercákem pitvat očka, vyndavat srdce, vařit lidské maso ještě živé oběti, použije se cirkulárka, pila, kladivo atd atd no stihne toho dost. Jako bonus si unese holčinu která časem ocení jeho kulinářské umění a její zábavou se stane pojídání popkornu a sledování zabíjení lidí LIVE z první řady. Jo jako fakt. Tenhle film se nebere vážně a jen sází jednu krvavou scénu za druhou. Kuklák je opravdu snaživej a je možné že se během filmu přistihnete jak stejně jako hlavní hrdinka ládujete popkorn a povzbuzujete ho. Strach se nekonal ale krvavá zábava docela jo. Trošku mi to připomínalo méně nákladnou verzi dvojky Collectera.

Wer (2013)

Čistej průměr co neurazí ale v žádném případě ani nenadchne. Chlapík co hraje vlkodlaka je fakt habán ale asi díky malému rozpočtu nečekejte žádnou proměnu...Prostě má háro, vousy a trošku si pohráli s chrupem max dostal kontaktní čočky a umělé nehty. To je vše. Atmosféra nám také moc nehoustne přitom občas to má dobrej náběh ale prostě mě to nedokázalo chytnout. Závěrečná dvacetiminutovka je rozhodně nejpovedenější a dotáhla film ke třetí hvězdě. Na jedno shlédnutí je to úplně v pohodě ale asi se k tomu moc vracet nebudete.

Rumah Dara (2009)

Ty krááááso tak TA nemá chybu. Film je takovej lehčí nadprůměr ale Shareefa Daanish z toho udělala skvost !! Tak dokonalou psychomámu jsem v životě neviděl. Rajcovní jak nevím co a dokonale zvrácená odolnější než terminátor. Ono vůbec celá rodinka je odolná jako blázen vemte si Adama - postřelen, probodnut katanou, zapálen, o hlavu mu křápnou cca 10 zavařovaček a stejně je ready...No kdybych věděl, že lidské maso kromě vyhlazení vrásek dává člověku superschopnosti tak jsem se na Jakartu přestěhoval dřív. Pokud chcete vidět sexy asijskou kočku která se umí ohánět motorovkou a z vašeho kámoše zvládne naservírovat mňamku o deseti chodech tak hurá do tohoto filmu.

WrestleMania 30 (2014) (pořad)

Od třicátého ročníku jsem čekal větší mazec, ale i tak stále bezva podívaná. Namátkou pár těch hlavních zápasů. Daniel Bryan se střetl s Triplem H a motivací jistě bylo, že vítěz se připojí do zápasu o oba tituly WWE o které se měl utkat Randy Orton s Batistou. Po docela dobrém zápase zvítězil Bryan a jelikož Triple je sportovní kluk a umí prohrávat tak mu jen lehce židlí přerovnal ruku aby to v tituláku měl trošku veselejší. Dále se utkal John Cena a Bray Wyatt a to byl pro mě nejlepší souboj letošní Wrestlemanie. Wyatt familly jsou totální psycho týpci a vypadají spíše jako postavy z buranského hororu než jako wrestleři a co naplat Bray to velmi dobře ví a dokonale si to užívá. Jeho psycho charakter pro mě nemá chybu a jeho zápasy mě opravdu baví. Fandil jsem sice o ždibec více Cenovi, ale Wyatt je prostě ukázkový bad ass a překvapivě kvalitní silovej wrestler. Zápas se povedl, oba dva měli silné momenty a konec byl opravdu povedený. Dále se mrkneme třebas na zápas legendárního Undertakera s mnou neoblíbeným Bročkem Lesnarů. Undertaker a jeho úžasná série 21-0 mluví za vše, na druhé straně Lesnar ať je jak je tak působí dojmem neporazitelného monstra a co si budeme namlouvat jako bejvalej UFC šampion by v reálu asi všechny ostatní wrestlery zadupal do země. Tohle ale reál není takže šance byly na obou stranách. Přál jsem si aby Undertaker svou sérii prodloužil každopádně protivník byl strašlivej. Zápas to nebyl špatnej oba dva ochutnali závěrečnej chvat svého soupeře a pak Undertaker zaujal svou pozu kdy si dramaticky přejede palcem přes krk a vrhl se na dodělání Lesnara. Jestli byl úspěšný a nebo naopak Lesnar dokázal brutálním protiútokem zvrátit zápas to si zjistěte sami. Každopádně to bylo vyrovnané. Poslední zápas o kterém bych se zmínil je titulák ve kterém se střetli Randy Orton, Batista a Daniel Bryan (už chápete že první zápas jsem prostě musel prozradit) no fandil jsem Viperovi (Orton) ale zápas byl takovej všelijakej. Bryan s totálně pochroumanou ručkou tam čutal jako blázen aby následně vždy dostal tečku od jednoho či druhého a odkutálel se pryč a následně opět čutal...no Viper s Batistou asi chytli nervy jelikož to co tam předvedou ve chvilkové spolupráci tomu já říkám totální poprava Bryana a absolutně nechápu že se pak do zápasu ještě vrátil. Takové double KO jsem snad ještě neviděl. Každopádně vstal z mrtvých a opět se nacpal do boje. Konec zápasu dopadl přesně tak jak jsem se bál a někoho to potěší někoho zklame. Kromě těchto soubojů byl i battle royal a nebo zápas vnadných děvčat v čele s AJ Lee takže každej si přišel na svoje. Osobně jsem spokojenej ale jak jsem už psal na začátku na plnej počet bych čekal větší pecku. I tak ale podařená akce.

Wolvesbayne (2009) (TV film)

Daky s upíříma tesákama nemá rád lidi a snaží se oživit samotnou Lilith aby se s ní následně mohl hádat jelikož mu dojde, že mu bude poroučet. Tak to je vedlejší linie zatím co v hlavní se jeden podnikatel změní ve vlkodlaka a jde spasit svět spolu se sexy vlkodlačicí. To je krávovina co? Ano je ale celkem zábavná a já se u toho docela bavil. Pokud tvůrci film neberou vážně a vědí že je jen blbina na odreagování jako to věděli tady tak to dokáži ocenit a film dle toho beru. Určitě to není film co pustíte holce co k vám přijde na filmovej večer ale jako tv film co ho dávají o půlnoci na primě pro pár skalních fandů blbin a lidi trpící nespavostí je to absolutně pohodová záležitost.

Pavučiny (2003) (TV film)

Já mám tyhle blbiny docela rád. Film co nemá žádné ambice, nebere se ani trochu vážně a chce jen aby jste na 80 minut vypli a pokud možno se odreagovali. U mě se mu to podařilo. Cpal jsem se grilovaným kuřetem, zapíjel to coca colou a sledoval jsem jak Ríša s nemožným účesem ve vytahaném svetru likviduje pavoučí lidi a sbližuje se s jednou blondýnkou. Film je tak strašidelný že se u něj bude smát i vaše dítě předškolního věku, ale je to celkem sranda. Možná už to v životě neuvidím ale je tu možnost, že si to za rok nebo dva pustím znova jen tak z legrace. Prostě pohodovej tv film a dle finální scény se můžeme těšit na pokračování :D

Temné nebe (2013)

Temné nebe jsem měl v merku už docela dlouho a dnes nastal ten správnej čas na emzáky nebo teda jak říkají přímo ve filmu - šediváky. Každého to asi neosloví ale já byl absolutně spokojenej. Atmosféra houstne a houstne některé scény mi přinesly mrazení v zádech (temná chodba a mimozemšťan, manžel na zahradě, les, dva velmi podobné obrázky... ) fakt jsem se bavil a držel pěsti rodině aby zůstala kompletní. Hudební doprovod velmi povedený, herecké výkony se mi líbily. Upřímně jsem to o hvězdu nadhodnotil ale tenhle film se mi opravdu líbil a rád mu dám plný počet. No a z té scény jak klučina balil zrzku podle pornofilmu jsem šel do kolen :D