• Krátkometrážní

The Butcher (2006)

Proč tak slabé hodnocení? To jsou tady všichni tak zmlsaný? A že to není originální? Lidi je to HOROR k tomu VYVRAŽĎOVAČKA co tam chcete originálního když jich jsou tisíce??? Já na originalitu z vysoka kašlu hlavně když to bude koukatelné a to tento snímek absolutně v pohodě byl. Dokonce se dalo fandit třem hlavním postavám. Ukažte mi kdy se sešlo v jednom filmu tolik postav kterým jste nepřáli smrt během prvních 5ti minut? Rozpočet je malej, a pokud to dokážete překousnout dostanete slušnou vyvražďovačku s dokonale úchylnou ženštinou a zjizveným impotentem. Nevím jak vy ale já být šerednej a k tomu impotent tak vraždim mladé sexbomby taky...Máme zde i klasického blba kterému tu smrt přejete od začátku filmu a víte co? Dočkáte se...Za mě spokojenost a kdo tady sází ODPADY se asi blbě vychrápal nebo je něco v nepořádku se mnou.

Agent z vesmíru (2007)

Všichni tu hejtujou no a mně se to líbilo. Dakyho mám rád už dlouho a u tohoto snímku jsem dostal absolutní oddechárnu kde mohl mozek vypnout a jen spokojeně sledovat děj. Akce je docela dost Daky stále umí, herci sympatičtí, ženy hezké a stopáž akorát. Mimozemšťanů si teda moc neužijete - prostě lidi co když je střelíte jiskří jak když vezmete svářečku, ale to bylo to poslední co mi mohlo vadit. Prostě bezvadné béčko já jsem spokojený.

Vessel (2012)

Dobrej horor pro mě bohužel natočen stylem, že jsem se do toho nedokázal ponořit . Ani nevím čím to bylo, že jsem to nehltal. Ufon vypadá jako něco co by jste fakt v životě nechtěli potkat a rychle dá najevo, že rozhodně nepřichází v míru. Závěr člověka potěší a čekal bych že mě zamrazí v zádech protože to opravdu bylo hodně znepokojivé a když si člověk představí, že by to tak klidně mohlo být tak to není příjemný pocit. Film mě bavil max na 3* jelikož mně tam prostě ta mrazivá atmosféra co tam logicky měla být, chyběla. Ale herci cajk, maska dobrá a děj bezva. Takže dávám 4* i když se s tím hodnocením nemohu ztotožnit tak ten film si to zaslouží a já na něj zkusím mrknout ještě jednou třeba se do toho na podruhé zažeru.

The Black Waters of Echo's Pond (2009)

Nápad docela dobrej hrát tu hru já s pár lidma co znám, tak je asi povraždím taky. Každopádně první půlka je docela dost nudná a než se dočkáme postupné likvidace rozkmotřených přátel tak se není skoro na co dívat. Ale jak zčernají očička a démon si vezme hlavní slovo tak to byla docela zábava. Za mě vedou vražedná dvojčata a ten černoch vypadal taky docela ďábelsky. Jenže mají vůbec síly zla šanci zvítězit když proti nim stojí samotný T-1000? Sice už je trochu zkorodovanej ale stále drsňák. Vraždí se motorovkou, nožem ,hráběma atd takže tvůrci se celkem snažili ale provedení mordů bohužel napětí nepřinese. Na jedno-dvě mrknutí to je ale celkem fajn.

Carrie (2013)

Asi mě fanoušci zabijou, ale mně se remake prostě líbil více. Představitelka Carrie mi na první pohled moc nesedla, ale rychle jsem změnil názor a začal jí fandit. Moore mi lezla na nervy skoro stejně jako psycho máma v originálu takže pochvala za herecký výkon a tfuj za další brnění zubů. Každopádně záporáci Billy s Chris nebo jak se jmenovala byli opravdu pěkní šmejdi a člověk jim přál vše nejhorší. Konec konečně jak měl být už dle mého v originále a tak díky povedenému finále přihazuji jednu hvězdu k dobru. Za mě spokojenost.

Carrie (1976)

Hororová klasika kterou jsem neocenil tolik jak by si zasloužila. Ale pravdou je, že mi ten film lezl občas šíleně na nervy. Ta bláznivá pánbíčkářská matka byla prostě na pěst a já se celý film těšil až vytuhne protože mi z ní brněly zuby. Carrie za nic nemohla v této společnosti by cvaklo každému. Těšil jsem se co předvede Travolta ale podle mého mu tato role fakt nesedla. No nakonec se časem v grázlech zlepšil takovej Vince Vega by sem sednul :D Jinak film celou dobu buduje napětí a dává tušit, že ples dopadne špatně. Proto mě zklamalo že scéna z plesu byla rána horkou jehlou a celé to zachraňovala jen šíleně se tvářící Carrie. Finále s maminou o ždibec lepší ale celkově jsem ten konec čekal tedy více psycho. Když jak jsem zmínil celý film lákáte na finále a pak je to vlažný tak to zklame. Palec nahoru za výkon Sissy Spacek a té magor mámy co mi lezla krkem a pokud nejste na zaslepené pánbíčkáře vysazený jako já tak si hvězdu přihoďte.

Hatchet III (2013)

Stejně jako v prvních dvou dílech tak i tady jde hlavně o brutalitu. Takže se můžete těšit na hromadu mrtvol, utrhané ruce, hlavy, potoky a gejzíry krve, trhání kostí z těla ven i s lebkou, rozšlapávání hlav a podobné dobroty. Jenže rozpočet byl ještě o něco menší než mizivej tak to vše vypadá max děsně vtipně a bát se nebudete ani jedinou vteřinu. Danielle Harris se s naší bláznivou Victorkou znovu střetává a je jedna z mála na koho se dá koukat. Nejvíce mě ale potěšila rolička Sida Haiga toho dacana vidím rád vždy. Celkově slabší než první dva díly ale ne o tolik abych šel s hodnocením dolů. Pokud občas chcete horor kde se nebojíte ale baví vás tuny kečupu míso krve a halda vinných klobás co by vnitřností tak vás to bude bavit.

Stíny z lesa (2005)

Dřevorubec stromek kácel, řízl se a vykrvácel. Marně zatínal pěstičky, neměl krevní destičky. Navíc řízl do geneticky upravovaného steroid stromu a stal se z něj zombík. Porafal všechno kolem a postaral se tak synkovi šéfa společnosti a ještě pár ostatním o blbej den. Tolik k příběhu. Zombíci vypadají jako nemocní žloutenkou co přebrali a tak se motají a snaží se někoho chytit aby jim pomohl v souboji s gravitací. Postavy jsou až na pár vyjímek na ránu a imbecilita hlavního jako že hrdiny v úplném závěru filmu byla už opravdu k smíchu. Pár světlých momentů to mělo, ale rozhodně to není film, který si budu chtít pustit znovu. Info na závěr : ZA VŠECHNO MŮŽE VEGANKA.

Mrtvá hlídka (2002)

Zálézt a následně čekat na záchranu v zákopu po skopčácích se ukáže jako ne zrovna šťastnej nápad. Britská jednotka však ze začátku nemůže tušit, že v zákopu číhá COSI co je bude pomalu nutit postavit se proti sobě a naši vojáčkové se tak začnou likvidovat navzájem. Mrtvá hlídka má velmi dobrou atmosféru, kvalitní herce a několik velmi povedených scén. Za mě vyzdvihnu scénu s oživlým bahenním mužem :) Potěší i role našeho Pavla Tesaře. Válečné horory mám rád a tento je více než slušnej. Bassett pro mě je už opravdu zárukou dobré hororové zábavy.

Fields of the Dead (2014)

Na začátku dojde u jedné party k posednutí jednoho člena dušíkem a hned všichni zhasnou jak svíčky, aby divák pochopil, že to místo je fakt bu bu bu. Našich sedm statečných ve složení čtyři žetka a tři emka o tom ale nemá ani páru a v zájmu školního projektu se vydávají k farmě a kukuřičnému poli s tím že budou nadšeně kopat. Dělají vše možné (sex, sex, hulení) jen tomu kopání moc nedávaj. No a dušík zase posedne osobu z party. Film má cca 80 minut a kromě prvního fofr masakru na začátku se - BACHA SPOILER - stane za 70 minut jedna vražda !! No u všech killerů co to je? Jinak rozpočet byl nulovej takže nic neuvidíte a posledních deset minut začnou Stateční padat jako hrušky a konec. Film mohl být tak cca o 60 minut kratší a byl by to fajn kraťas. Ale na to že prachy fakt nebyly, tak se herci překvapivě snažej a malinko napětí je takže na amatérský film slušná práce.