• Krátkometrážní

Městečko Grockleton (2007) odpad!

Tohle je ta nejčistší hrůza jakou můžete potkat. Začneme obalem dvd - vypadá dobře takže vyndáme dvd a nadšeně ho pustíme plni očekávání a dostaneme bombu dámy a pánové a to takovou že jsem málem vybouchnul taky a obdivuji můj dvd přehrávač že tento čistočistý děs ustál a nezkratovaly se mu z toho obvody. Kamera je ohavná, herci jsou příšerní napětí máme na nuláku a k tomu všemu nehorázně hrozivé dialogy. Takže tady máme slova jako hrůza,děs,ohavnost,příšernost...takže parádní horor ne? Máte pravdu...NE :D tohle prostě nejde já osobně bych radši vyzradil státní tajemství než na toto koukat znovu v tomto filmu je vše špatně a občas ještě hůř. Nikdy více ale doporučuji do cely smrti místo elektrického křesla. Odsouzenec se na tento skvost bude muset koukat pořád dokola a zemře s takovou hrůzou ve tváři že by Samara mohla závidět.

Noc s nabroušenou břitvou (2003)

Vzpomínám jak jsem na tom byl v kině a celé kino tehdy nechápalo jak brutální ten filmek je. Frantíci prostě umí a jsou jedni z málo co se jim nepříčí ve filmu zabít dítě. Vrah je odpornej a kosí vše a všechny takže jsem si ho ihned oblíbil a čekal co předvede za mordy. A že se činil kluk jeden ušatej. Ono maník co si dělá orál uřízlou hlavou bejvalky asi bude trošku gurmán a každá vražda je tedy jinak naservírovaná lahůdka. Když už si myslíte jak je příběh obyčejnej tak přijde nebo v tu dobu přišel megapoděl a vrahoun na vás může rovnou ukázat dlouhej nos jelikož vás s největší pravděpodobností utřel jak nudli z nosu. Osobně se mi tento filmek líbil velmi hlavně hra na schovávanou v baráku a brutal jatka s atmosférou tu spolu randí ruku v ruce, Kdo tohle zaspal ať fofrem shání.

Cry_Wolf (2005)

Nevím jak vlk ale já u toho fakt málem brečel. Tak zoufale nudnej film drží nad vodou jediná věc...pořád čekáte že teď se stane něco velkého a že teď to přijde a TEĎ to bude mazec...a pak titulky konec a vy zjistíte že žádné teď už nebude a vy jste právě přišli o 87 minut života. Co uděláte? Dáte filmu slušné hodnocení a budete doufat že se na tu kravinu chytí i ostatní a také budou čekat na TEĎ. Jedna hvězda za to že film furt vypadá že se TEĎ rozjede a druhá za to že Vás totálně podělal jelikož se nerozjel a udělal z Vás trumpety.

Kruh temnoty (2004) (TV film)

Pravdivej film o tom jaká je to hrůza být POPulárním zpěvákem. Když se klukům z kapely nelíbíte tak vás prostě sežerou (bez ohledu na to že si zakládají na svojich plochých břichách což během filmu nezapomenou cca 100 krát zmínit) . Pro holky je to ale určitě fajn horor pokud mají rády klasické šampony tak zde si každá vybere toho svého. Já ale už od narození holka nejsem takže jsem kluky neocenil a jejich plochá břicha (mám taky) mi byla zcela volná. Vlastně mi bylo volné skoro vše co se ve filmu dělo a když jsem se statečně probojoval k titulkům a vypnul fim zjistil jsem že si nevědomky šahám na břicho jestli je ploché a pro jistotu se vrhnul na dračí prapory...až takto vám to vymeje mozek.

13. znamení (2000)

Spíš než třináct znamení bych věděl min o třinácti důvodech proč tento film nepouštět a ani nevím co ho zachránilo od odpadu. Rád bych vám o tomto skvostu napsal spoustu věcí ale jediné co mě napadá je že hrdinka měla v těch kalhotách fakt obrovskej zadek a vypadala jako hlavní postava filmu o JZD. Ještě vidle do ruky a byla by komplet no a možná by jí pak i někdo fandil ale já si celej film přál ať je to ten druh hororu co nekončí dobře a někdo jí oddělá, znásilní a zahrabe (na pořadí mi ani nezáleželo) . Bohužel je zde cca 30 kg vážící bijec který na ní dává pozor takže i když se brácha střihorukého Edwarda snaží seč mu ruka seče Jézéďačku sejmout tak je to úkol nadlidský. Už vím za co ta jedna hvězdička...při sledování filmu jsem stihnul utřít prach a v tu chvili mi to přišlo jako prima zábava takže díky.

Warrior (2011)

To že si tento snímek na sebe nevydělal dokazuje jedinou věc : V dnešní době opravdu úžasné filmy širší publikum asi nedovede ocenit. Protože tohle je ten totálně nejlepší MMA film co kdy kdo natočil a opravdu pochybuji že ho někdy nějakej překoná. Skvělej příběh (kašlu na to že konec byl pohádkovej a předvídatelnej stejně mi něco spadlo do oka až jsem z toho slzel) úžasné herecké výkony a nádherné zápasy. Sám MMA dělám už nějaký ten pátek (no jooo musel jsem se pochlubit nesežerte mě) a jsem rád že někdo konečně ukázal krásu toho všeho a ukázal bojovníky ne jako tupé hlavy co se snaží přizabít v kleci ale jako lidi kteří mají své touhy, problémy, osobní démony, sny a cíle za kterými kráčí po cestě jménem život. Naprostá dokonalost a pro mě nejlepší sportovní film všech dob (Rocky promine) .

Mission: Impossible - Ghost Protocol (2011)

Tak tenhle čtyřlístek by strčil do kapsy i Fifinku a spol. No seznamte se s nima : Tomík který musí pořád po něčem lézt a když to nejsou hory bez jištění tak aspoň mrakodrap no Spíďa by tiše záviděl. Simon a jeho fajn udělátka který fungujou skvěle pokud je nepoužívá zrovna on. Fešná Paula prahnoucí zcela právem po osobní vendetě a samozřejmě....chvilka napětí...frajer Jeremy který Tomíkovi ukáže že s ním v pohodě dovede držet krok a občas ho i předejít. V tomto filmu se pořád něco děje akce střídá akci a ano pochopili jste je to opravdu zábava akorát mi chyběl mr. Rhames ale nu což i tak to byla bomba. A pamatujte si děcka že everything is possible.

Candyman (1992)

Tak všichni před zrcadlo a povinně opakovat po mně...Candyman Candyman Candyman Candyman Candy...aaa nebo radši ne náhoda je blbec nebo spíš v tomto případě dvoumetrovej černoch s hákem a to poslední co teď potřebuju je aby se mi zjevil za zadkem. Takže spolknu hrdinství a nechám to zkoušet někoho jiného...třeba Topolánka. Jinak tohleto dílo je už v dnešní době zcela zaslouženě kult pro hororové fandy a Toník pana Sladkého zahrál naprosto perfektně. Skvělé prostředí, úžasná hudba krásné mordy no a ten konec...co víc si přát? Navíc je zde krásně ukázáno že když jste ve škole až moc pilní tak na to dojedete takže panstvo flákejte to a nepište diplomky o mýtech pokud vás teda nerajcuje strkat hlavu do vosího hnízda.

Teror (1997)

Hrdinný hasič který v civilu není až takovej klaďék jak si veřejnost myslí. Sice na začátku filmu vše vypadá kouzelně když zachrání z plamenů za nasazení vlastního života malé dítě...ale to že tam s radostí nechá jeho mamču to už od něj tak galantní není. A teď si představte že máte takového maníka za souseda a navíc vám tak trochu dává za vinu že mu odešla rodinka a ani ve snu ho nenapadne že by od něj odešla třeba proto že na nich trénoval ruskou ruletu. No prostě sousedi našeho hasiče zažijí pár krušných chvilek a Charlie ukáže jak nádherně úchylný umí být. U scény s asiatem kde měl několik super hlášek z nichž nejlepší byla PŘEJI RÝŽOVÝ DEN (znalci angličtiny musí náležitě ocenit) jsem šel do kolen. Já mu teda toho totálně ujetého magora žral a Charlie si roli vyloženě užíval až jsem ho podezíral že to snad ani nehraje a směle jsem mu fandil až do konce. PS : Až vám dítě řekne že má ve skříni bubáka tak to radši zkontrolujte.

Doom (2005)

V žádném případě se to nedá srovnávat s hrou veškerá podobnost s ní začíná a končí názvem filmu. Když jste tolerantní jako já a smíříte se s tím že film podle hry není podle hry (kromě chvilkové akce z pohledu první osoby) tak vás čeká pohodovej filmek kde parta drsňáků vedená kráčející Skálou jde zjistit co že se to vlastně stalo na jednom temném bu bu bu místě. The Rock je zde pro mě fakt super no co řeknete na člověka který přátelsky a starostlivě poplácá člena týmu aby ho nakonec vlastnoručně odbouchnul za to že nezabil ženy a děti a pak je jde zlikvidovat sám aby nepřišel o frčky...pro spoustu lidí magor pro mě jakožto fandu padouchů FRAJER :D takže když si na konci filmu Rock a Kája vyřizují účty byl jsem asi jedinej v kině na straně Rocka a statečně jsem ho povzbuzoval...jinak DOOM příšerky jsou v pohodě a likvidují jednoho člena týmu za druhým. Tým je také dobře složený někoho nesnášíte během cca 10 sekund druhému fandíte co více si přát? Příjemná oddychovka na večerní pokoukání