• Thriller

Případ Roubal (2021) (seriál)

Minisérie se nezabývá osobností Ivana Roubala,ale soustředí se na práci policie a justice. Hynek Čermák tak nemá příliš mnoho prostoru ,přesto je jeho výkon uvěřitelný. Zaujal mě postoj advokáta ex offo. Žila jsem v mylném domnění,že se tento přidělený advokát až tak moc nesnaží. Buď se tedy mýlím,nebo je to pouze zápletka plynoucí z děje.

Volejte Saulovi - Série 1 (2015) (série)

Co jiného vidět po Breaking bad než Volejte Saulovi. Jsem opět nadšená přestože již tak často nejde o život,ale sledujeme pomalejším tempem vyprávěný příběh,který zaujme a brzy vtáhne do děje.

El Camino: Film podle seriálu Perníkový táta (2019)

Tak nějak už to není úplně ono,nevím proč. Ale potěšilo mě vidět Aarona Paula a jeho další osud. Už to není vzhledem mladíček,ale to se dá přehlídnout. Hůře je na tom Jesse Plemons se svými odhaduji třiceti kily navrch. Ale bavilo mě to.

Perníkový táta - Série 5 (2012) (série)

Pátá série je jedna velká jízda,chodím tak pozdě spát. Je to pořád ještě jeden díl a ještě jeden díl... Jen je mi smutno,že už postavy a postavičky ze seriálu nebudou se mnou. Ještě nějakou dobu budu večer před spaním přemýšlet a probírat si zpětně v hlavě jednotlivé scény,ale bohužel už jenom v hlavě. Takže hurá na El camino.

Perníkový táta - Série 4 (2011) (série)

V této řadě již zcela jistě nejsme na pochybách ,že hlavní postava má své temné nitro. Své ego.

Perníkový táta - Série 3 (2010) (série)

Jsem nadšená i z této série,která má pořád skvělé tempo. Někomu se můžou zdát některé scény konverzačního typu zbytečné,ale já si to v žádném případě nemyslím. Vývoj hlavní postavy je neskutečný nebo se spíše může zdát neskutečný, ale já si myslím,že bohužel všichni máme v sobě to horší já.

Perníkový táta - Série 2 (2009) (série)

Líbí se mi propracované scény,kdy nevíte jak se mohou vyvíjet. To napětí je pro mě jako droga ,naštěstí jediná. Jen tak dál.

Perníkový táta - Série 1 (2008) (série)

Tak konečně jsem se k tomuto seriálu propracovala. Stydím se,že tak pozdě protože je skvělý, vtipný,akční,nepředvídatelný a je fakt na plný počet.

Manifest - Season 3 (2021) (série)

Ani třetí série se nevyhne emotivním scénám v rodině,které jsou někdy zbytečně dlouhé. Asi to má americký divák rád. Bohužel mě to moc nedojímá,spíše naopak. Napětí v seriálu se tak naruší. Přesto se těším na další řadu. která možná něco objasní.

Manifest - Season 2 (2020) (série)

Bohužel druhá řada už neudrží tempo a objevuje se zbytečně velké množství proluk v podobě zdlouhavých rozhovorů amerického stylu. Škoda.