• Thriller

Zone Blanche - Season 2 (2019) (série)

Poslední díl druhé řady vše nevysvětlí dopodrobna,ale pozorný divák si dokáže věci domyslet.

Zone Blanche (2017) (seriál)

Temné a téměř hororové drama,napínavé a dějově zajímavé. Líbilo se mi ,že v první řadě jsou jednotlivé případy vyřešeny již během dílu.

Gangy z Birminghamu - Série 6 (2022) (série)

Celý seriál jsem si moc užila,ale šestá série byla pro mne zákusek ač sladké nejím. Postava hlavního hrdiny se neskutečně posunula do roviny polemiky nad sebou samým,nad světem,životem a vinou. Z malého zlodějíčka se vypracuje až do vysoké politiky,ale uvnitř je stále zmítán svými pocity,které nezapřou jeho původ. Původ svobodných lidí žijících mimo jiné i za přispění čarodějných praktik. Snaží se svými činy pomoci dobru,aby tak vykoupil své svědomí. Herecký výkon je tak skutečný a uvěřitelný,že mám ještě pořád husí kůži.

Princ a tanečnice (1957)

Kouzlo těchto snímků je v jejich nenáročnosti a naivitě. Čas jim přináší patinu doby,kdy lidé milovali situace do kterých se dostane chudá,ale velmi krásná a svůdná žena.

Nůž pro všechno (1974) (TV film)

Odpovídá době ve které byl natočen,čili i možnostem té doby. Zápletka slušná a úplně nuda to taky není.

Bábovky (2020)

Jeden z filmů,které záhy zapomenu. Asi tak za týden už si nebudu jistá dle názvu zda jsem film viděla. Hodnocení je především za herecké obsazení. Snažili se co mohli.

Katla (2021) (seriál)

Pomalé tempo,záhadné postavy,zvláštní a neobvyklé chování postav. To je sci-fi dle mého gusta. Poslední díl mě ohromil a dojal.

Povídky malostranské - Přivedla žebráka na mizinu (1984) (epizoda)

Tak tato povídka je hodně současná. Dnes se o pomluvy starají sociální sítě, kde si lidé dokáží ubližovat tak,že to někteří bohužel neustojí. Pořád to tvrdím,že se člověk nestačil změnit,jen kulisy okolo něj se mění.