• Thriller

Manifest - Season 1 (2018) (série)

První řada je zajímavá,objevná. Je nastíněno hodně neznámých a neobjasněných věcí.

Balthazar - Season 1 (2018) (série)

Francouzi a jejich příslovečný šarm. Na mě je ho ale nějak příliš. Chybí trochu nedokonalosti.

Marco (2021)

Ulrich Thomsen je úctyhodným pokračováním zestárlé verze předchozího vyšetřovatele Nikolaje Lie Kaase. Já osobně bych si jej takto představovala. To,že celkově již film nedosahuje předchozí úrovně je známkou toho,že udržet tempo je velmi těžké.

Rozsudek (2014) (seriál)

Vcelku dobrý počin ukázat lidem,že i nemožné je možné. V záplavě hereckých výkonů jsou pak některé slabé,ale přimhouřila jsem oči. Nejen herci z Prahy chtějí jíst.

Rovnodennost (2020) (seriál)

Mysteriózní seriály mám ráda právě pro jejich nezvyklá vyústění. Což je asi správné,protože čekat vysvětlení se vším všudy není u tohoto druhu na místě. Po ukončení pak ráda přemýšlím proč,nač a jestli vůbec...

Složka 64 (2018)

Kdo nezná své dějiny je nucen je znovu opakovat. Modlím se, aby se neustále objevovali policisté kterým jde o spravedlnost pro všechny. Je to spíš mé tajné přání. Pocit bezmoci,který se totiž objevuje u obětí ve filmu je tak silný,že musí přivolat aspoň trochu zadostiučinění.

Kryptid (2020) (seriál)

Zajímavé a vcelku originální. Problémy mladých,které jsou ostatně stejné jako v každé zemi západního typu. A do toho trochu mystiky.

TBH (2022) (seriál)

Byla jsem překvapena,že generace  vychovaná ve svobodě a demokracii má problém s šikanou a sexuální identitou. Nota bene na výběrové škole,kde je předpoklad vyšší inteligence.

Umbrella Academy (2019) (seriál)

Bavila jsem se přesto,že komiksy nejsou můj šálek čaje. Vtipné,akční a zajímavé tématicky. Třetí řada již však pomalu ztrácí tempo a akčnost a stává se trochu moc psychologická. No ale kdo vlastně ví jak to s tím vesmírem vlastně je.

Až tam nezbyl žádný (2015) (seriál)

Asi všichni známe deset malých černoušků, ale tato nesmrtelná krimi se nikdy neomrzí. Toto provedení jsem si hodně užila. Ostrov odříznutý od světa a atmosféra staré Anglie. Paráda.