Ona (2013)

LoL, je to vuglární a k tomu i sci-fi! Tudíž si nemám na co stěžovat, ale k plnému hodnocení mi tam něco chybělo...asi já nebo tak nějak...

Podraz (1973)

Naprosto famózní a k tomu ještě chytrá a humorná...no...označme to třeba pojmem "klasika", tak. Je fakt, že by se finále dalo asi vytušit, ale já to chtěl spolknout i s navijákem (nebo jak se to říká, já nevím), a tak jsem se vyleknul jak sviň! Asi se s tímto klenotem (zas divný slovo) asi ještě mnohokrát potkám... :)

Kameňák 3 (2005)

Poměrně slušná katastrofa...(9/300)

Jak funguje katolícka cirkev (2007)

Považuji to za vskutku roztomilou zábavu. Ta samozřejmost, s jakou bylo vše odprezentováno byla k popukání. Jo a že by ta pointa na konci byla nějak moc liquid, snad víc než dubstep, tak to si nemyslím. Ale nezklamala :)

Playgirls (1995) odpad!

Tak tohle je fakt lahůdka a poklad. Ty kráso! Ty vole! Ty...jsem rád, že jsou filmy tohoto debilitního ražení metráží hluboce podprůměrné, aspoň se pak může člověk pochválit, že to zvládl celé. Ovšem určitě by bylo zajímavé zhlédnout tento film ve 140 minutové verzi, to by bylo vskutku vskutku :) (8/300)

Andaluský pes (1929)

Slušně nechutná odpornost. Absurdnosti byli přímo výtečné! Jakožto absurdní člověk bych jich tam dal ještě víc a hlavně mnou vymyšlených, ale to by se pak asi odchýlilo od teho surrealismu, takže bychom to asi nechali takhle.

Iluzionista (2006)

Přeočekával jsem se...bohužel :( mě to slovo "mysteriózní" tak navnadilo a já čekal něco tak úžasného, že mě to až zklamalo. Ale to mě od slušného hodnocená neodradí, vskutku to moc pěkné bylo, i když si nejsem moc jistý, jak to všechno bylo, ten závěr nepřinesl tak dobré vysvětlení jak jsem čekal.

Trabantem až na konec světa (2014)

Aah...tohle jestli neuvidím znova tak to bude dost zlý, páč už nevím vůbec nic! Tím myslím hlavně ty zábavné okamžiky, bez kterých asi vážne zahynu, tak pozor na to.

Kameňák 2 (2004)

Prostě špatný...jednotka mě ještě zaujala celkem slušně, ač to byla taky hold sračka, ale tohle mě neoslovilo ani, ani za tu ...ale tak směle pokračuji v krasojízdě tím nejhorším, co zdejší databáze udává. (6/300)