Kde jsem doma (2020)

Chvílemi docela napínavé. A také překvapivé, hlavně ten postupný přerod malého mužíka vyhozeného z práce v chladnokrevně plánujícího vraha. Pak ale ty plány začínají vycházet až moc a film se stává příliš neuvěřitelným. A na konec vítězství zla nad dobrem ...

Bankéř (2020)

Pro většinu běžných diváků to myslím bude nudné, zdlouhavé a plné finanční matematiky, které málokdo rozumí. Mě se ta matematika líbila, za tu dávám 3*. K otázce barvy kůže, o které film hlavně byl, se zde nechci raději vyjadřovat. Těžko říct, zda by bez toho byl film lepší nebo horší.

Bony a klid (1987)

Viděno po několikáté. Na svojí dobu skvělý film. Nechápu, jak to tenkrát mohlo projít do kin, takovýto námět.

Lehká jako dech (2013) (TV film)

V tomhle filmu je depresivní úplně všechno.

Bony a klid 2 (2014)

Dnes znovu viděno po několika letech. Dávám 3*, nepřijde mi to tak strašný jako většině zde hodnotících. Hlavně jsem si připomněl původní film, který byl v té době bomba.

Stalinův státní pohřeb (2019)

Mne to nezaujalo, oproti ostatním zde hodnotícím. Za technické zpracování a kvalitu dávám 2*.

Rivalové (2013)

Nijak mne to nezaujalo, ani jsem to nedokoukal. Ze začátku to vypadalo docela dobře, ale pak to byla čím dál větší nuda.

Bod zlomu (2015)

Dvě hvězdičky jen za ty úžasné záběry moře a hor. Jinak to byla total blbost ...

Po čem muži touží (2018)

Další zdejší špatné hodnocení na dobrý film. Přitom film je dobrý, obsazení dobré. Obsadit do hlavní role Langmajera a Polívkovou bylo idelální. Zvlášť Polívková, která je více chlap než ženská, se sem hodila :-) Nesmí se zde příliš přemýšlet o detailech, jako je třeba ona pohádková přeměna (to patří spíše do tagů sci-fi a pohádky), ale jinak jako komedie je to skvělé.

Všiváci (2014)

Nechápu zdejší špatné hodnocení. Film je dobrý, obsazení dobré. Spousta mnohem horších filmů má zde na ČSFD mnohem lepší hodnocení. Za mě je to za 4*, a těch 5* jsem nedal jen kvůli Mádlovi, který se mi vůbec nelíbil, moc přehrával, a jeho role zde byla celkově nesmyslná.