Wind River (2017)

Ve srovnání s tím co je k vidění za poslední roky, tak tohle fakt stojí za ty 4*.

Styx (2018)

Film pro německé sluníčkářky.

Bitevní loď (2012)

Viděno již podruhé. Odsýpající děj, dobrý námět. I když zdejší hodnocení nic moc, já dávám 4*.

Gangy z Birminghamu (2013) (seriál) odpad!

Spousta násilí, zdlouhavé scény o ničem. Nechápu to hodnocení. Dal jsem dva díly a končím.

Zejtra napořád (2014)

Při druhém shlédnutí sníženo ze 4* na 3*.Neseděl mi tam Lábus.

Třináct dní (2000)

Je to zajímavá, ale americká verze o tom, jak to bylo. Verze protistrany je odlišná a skutečná pravda bude někde uprostřed.

Transformers 3 (2011)

01.02.2017 Super začátek, a pak se objeví přiblblí malí roboti a rázem je stejné hodnocení jako ve dvojce: Kdyby tam nebyli Transformers, tak je to výborně udělané scifi. Ale takhle je to stejné hodnoceni jako v jedničce a přesně jak píše POMO: dětské a hlúpučké.

Transformers: Pomsta poražených (2009)

Transformers (2007)

Ze začátku to vypadalo na 5*, ale pak přesně jak píše POMO: detské a hlúpučké

Tenet (2020)

Hraje si to inteligent film pro inteligentní diváky, ale tím, jak míchá čas dopředu čas dozadu, jsou tam silné nesmysly. Hledisko barvy pleti, národnosti a pohlaví odpovídá trendům dnešní doby a raději ho zde nebudu pitvat.