Srbský film (2010) odpad!

No, proklikal jsem se až do konce. Porno to není, film je asi tak pro pro úchyláky.

Špindl 2 (2019)

Asi se dá souhlasit s téměř všemi zdejšími negativními názory. Ale i přes to špatné hodnocení jsme se s mojí drahou polovičkou občas docela zasmáli (ona mnohem víc), tak dávám 2*.

Zúčtování (2016)

Ze začátku zajímavé, pak postupně překombinované, složité, nesmyslné až příliš neuvěřitelné.

Koule (1998)

Začátek výborný. Říkal jsem si, že tohle bude určitě za 4-5*. Ale začalo se to natahovat, přišly typicky americké efekty jako neustálé řvaní, výbuchy všeho možného, sršení jisker. A k tomu se ještě ze sci-fi se stalo psycho a já skoro začal uvažovat, že to vypnu. No vydržel jsem, ale dávám jen 3*.

Zlatý důl (1982)

Občas jsem musel proklikávat, bylo to dost dlouhé. Viděno v roce 2021, přeci jen už je na tom znát zub času.

7 životů (2017)

Vypnuto po půlhodině, nezaujalo.

Léto s gentlemanem (2019)

Nezdálo se mi to tak špatné, jak zdejší filmoví odborníci píší. Pro mne dost překvapivých posledních 15 minut.

Láska přes internet (1998)

Viděno po mnoha letech znovu. Meg Ryan je zde v jedné ze svých nejlepších rolí a je krásná a dokonalá :-)

Chceš mě, chci tě (2009)

Film na příjemně strávený večer u TV s drahou polovičkou, při kterém jsme se i docela zasmáli. Ale je to kategorie vidět a zapomenout.